Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki spod tagu #kubica , zauważyłem ostatnio u was kłótnie o tło. Williams? Inny zespół, w którym będzie Robert? A może powrót do starych ekip?

Taka moja rada: a może podium z Grand Prix Kanady 2008? Tak, wiem, że to już 10 lat. Ale to jego pierwsza wygrana. I tego nikt wam nie odbierze. I się nie zdeaktualizuje. ()

#pomysl
  • 10
@the_white_crystal: >Ustalicie najpierw jedną grafikę i ta już pozostanie. Niezależnie od decyzji, która zapadnie w sprawie Kubicy i wszystkich innych rzeczy, które wydarzą się po drodze.

No według mnie nie brzmi to jak zawieszenie. Powiedzieli, że zmienią, pod warunkiem, że znajdziecie fotę, która przetrwa dłużej niż miesiąc. A ta propozycja jest raczej długofalowa i może się długo, długo nie zmieniać
@the_white_crystal: Zamiast dać zaufanym użytkownikom z tagu możliwość moderowania treści wrzucanej pod tagiem i możliwość zmiany tła i zasad to by #!$%@? było łatwiej i te lenie z moderacji nie musieliby się kłócić hurr durr wybierzcie tło bo mi się nie chce co tydzień zmieniać