Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
W dn. 20.12.2017 (środa) około godziny 7 na przejściu dla pieszych przy ul, Stanisławowskiej 77 ( Wrocław Muchobor) została potrącona moja dziewczyna, która w tej chwili lezy w ciężkim stanie w szpitalu.
Sprawca wypadku zbiegł. Po zdarzeniu kierowca odjechał i na wysokości przejazdu kolejowego Avicenny zatrzymał się i zamazał tablice rejestracyjne. Jechał jasnym sedanem, prawdopodobnie starszym modelem Seata Teledo lub Cordoba. Po stronie kierowcy miał niesprawna przednie lampe i liczne uszkodzenia. Jeżeli ktoś coś widzial, może mijał taki samochód i przypadkiem nagrał na kamerę, proszę kontakt.
I życzę Wam wszystkim wesołych i rodzinnych świat, przede wszystkim cieszcie się wzajemnie obecnością bliskich Wam osób :)
#wroclaw #csiwykop #wypadek
  • 173
@pestis: https://www.wykop.pl/link/4077447/samochod-potracil-moja-dziewczyne-na-przejsciu-sprawca-zbiegl/
I nie mogę zawołać przez skrypt bo cały czas wyskakują błędy ;/
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: wrzuciłem w ten sposób, bo filmy są dziwnego formatu, dorzuciłem tam też jakiś program do odtwarzanie tego. I chce żeby jakość była po prostu oryginalna, a nie po jakiejś konwersji na YT
@Shishu: Nadal na intensywnej terapii, ale jej stan jest już stabilny. Dzisiaj przeszła pomyślna operacje stabilizacji miednicy, czeka ją teraz jeszcze trochę
@David123 @olat871: Samochód z nagrań ma imo dłuższy tył niż safrane. Wygląda trochę na jakiegoś amerykańskiego sedana z końca lat '90 czy wczesnych 2000, ciężko teraz pokojarzyć kształt tylnych świateł z konkretnym modelem. Paski świateł na dole to raczej odbicie świateł w zderzaku, co by oznaczało, że był on dość wysunięty - co znów by sugeriwał amerykańca, albo jakiś tuning. Tablica kwadrat (możliwe nawet, że przygięty), albo nielegalna samoróbka z allegro,
racja, też napierw myślałam o amerykańskim, takie subaru rzeczywiście pasuje do tego z nagrania, chociaż tam na prawdę cieżko coś zobaczyć konkretnego.

@dudi_: tekst pochylony
@miki4ever: dziewczyna coraz lepiej, wszystko teraz idzie bardzo powoli, potrzeba dużo czasu, żeby doszła do siebie, zaczęła chodzić i funkcjonować jak przed wypadkiem.
A co do sprawy, policja już nie wnosi nic nowego, powiedzieli także, że złapanie kogokolwiek jest wątpliwe, więc dojdzie raczej po prostu do umorzenia sprawy. A sprawcę może kiedyś dopadną jakieś wyrzuty i sam zgłosi się na policję.
@David123: Słabeusze w tej policji... Pociągnę temat samochodu, impreza pasuje tym bardziej, że to auto aż samo się prosi, żeby #!$%@?ć w gorszych warunkach. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie ma więcej nagrań :/ Zdrowia dla dziewczyny!