Wpis z mikrobloga

@ChuckNorris_: Źródło hejtu bywa różne, chociaż ja bym bardziej wskazał na polityczne podłoże. Klasyczne konserwy z wyklopu będą #!$%@?ć o niepolskim kapitale. Klasyczne korwinowskie kuce będą #!$%@?ć o kapitalizmie kompradorskim, w którym to korporacje pełnią jedną z głównych ról. Libtardy tak jak korwinowcy, ale z innej perspektywy (po prostu kapitalizm jest #!$%@? xD).

Niewykształconych nieudaczników wrzuciłbym do jednego worka z debilami, którzy kurczowo trzymają się stereotypów. xD
@inspektor_erektor: wzystko zależy od branży i konkretnych firm, wiadomo, ale w korpo na najniższym levelu czasami siedzi się i robi bzdurne rzeczy typu kopiowanie z excela do worda na zmianę, bo siedziba w Londynie wymaga danych w jednym formacie a siedziba w Nowym Jorku w innym. I każdy ma #!$%@? ze robisz to, co robił by dobrze napisany program. Nikt nie płaci Ci swoich własnych pieniędzy. A w Januszeksie mimo, ze
@inspektor_erektor: Pracowałem u Janusza przez trochę ponad 8miesiecy i nigdy więcej. Wolę pracować w "bezdusznym" korpo, gdzie jestem traktowany jak człowiek niż bycia pomiatanym przez jakiegoś #!$%@? i codziennie wysłuchiwać jak #!$%@? jest sytuacja, ile to on nie dokłada do interesu a ja jeszcze chce żeby mi nadgodziny wypłacił. W ogóle powinienem się cieszyć że on mi pracę dał i wypłata jest ZAWSZE 10! Wielki mi #!$%@? wyczyn.
@inspektor_erektor bo taki wykopek, choć udało mu się wskoczyć na poziom korposzczurka w metropolii skrycie marzy o byciu Januszem Biznesu w sielskim miasteczku, z tanimi niewolnikami, tfu siłą robocza biorącą z chęcią 1200 na rękę z których pracy finansowałby sobie willę 560mkw i Mercedesa E43 w leasingu.
( ͡º ͜ʖ͡º)
Zależy jakie korpo. Moje byłe już na szczęście korpo płacilo minimum, umowy przez agencje, zero premii nic, tylko szkolenia i coraz więcej pracy. Śmiesznie potem czytać meile o super sukcesach twojej firmy podczas gdy robisz za 1300 za pełen etat na zmiany xD

Święta? A co to? Goła najniższa pensja i jeszcze zmiana w grafiku 25 i 26 grudnia xD albo 1 stycznia na rano xD

#!$%@? takie firmy prądem. To u
@p4wl: podajesz skrajny przykład gdy napisałem wyraźnie, ze to zależy od wielu czynników a głównie branży i konkretnej firmy. Google jest postrzegane w kwestii atrakcyjności zatrudnienia jako lider w branży, która to branża obecnie jest również jedna z atrakcyjniejszych. Powiem Ci, ze poza IT jest setki różnych branż i setki różnych korpo i nie wszędzie praca jest atrakcyjna jak w Google, zwłaszcza na starcie kariery a o tym jest komiks. Pracowałem