Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: A7 to kupa, lepiej dołożyc troszkę do A7 II i mieć stabilizowaną matryce.

Plus tego systemu to to, że możesz podłączyć dowolny obiektyw manualny jaki zna świat i używać bez żadnych problemów ponieważ focus peaking i zoom pozwalają Ci bardzo łatwo ostrzyć - osobiście sam mimo dobrego AF nawet w adaptowanych Canonowskich szkłach (co polecam, bo też pozwala przyoszczędzić + daje dojścia do naprawdę fajnych obiektywów jak np. w tym
@Migfirefox: no to widzisz :D Do nagrywania osobiście bym wziął 28mm f2 - nie ma stabilizacji ale to nie przeszkadza, bo za to ma super AF który do video się nadaje. Obecnie poluje by mieć coś do mojego gimballa (mam tylko stałkę 12mm ale to nie zawsze daje rade gdy chce się zbliżyć do kogoś).

A GH4 też miałem, całkiem spoko :D
@sorek: a ja bym chciał ze stabilizacją. W D650 kumpla się bawiłem obiektywem ze stabilizacją, to obraz idealnie płynny jest.
AF do szczęścia mi nie jest za bardzo potrzebny. Generalnie głównie by to szkło było do nagrywania jazdy samochodem. Dlatego krótki i ze stabilizacją.