Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakiś czas temu pisałem,że na targach Expo w Nadarzynie ukradli mi kamerę GoPro 5.
Dzisiaj otrzymałem pismo z policji w Nadarzynie,że dochodzenie zostaje umorzone. Brak uzasadnienia. Zadzwoniłem na komisariat, rozmawiałem z asp.,który wystawił pismo, rozmowę w razie co nagrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okazuje się,że monitoring na hali E w ogóle nie działa - wszystkie kamery do atrapy.

I teraz pytanie do was ( czy jest tu jakiś prawnik ), gdyż googluje i nic nie mogę znaleźć powiązanego z moim przypadkiem, czy Ptak jako właścicel Expo przy organizacji imprez masowych nie ma przypadkiem obowiązku takiego monitoringu prowadzić?

Nie znam się, bo po pierwszym roku #prawo byłem tak zdolny,że przenieśli mnie na Administrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę o pomoc, gdyż kamera nie była moja i w zasadzie ją spłacam ( na szczęście na spoko warunkach ) i chcę mieć czyste sumienie.

GoPro 5, które ukradli przejechało cała Afrykę, pół Azji razem z #przezswiatnafazie , a ukradli je w Polsce - klasyka gatunku. Fazowski się nie wkur*ił,Paweł też nie, ale ja mam wyrzuty sumienia wobec całej sytuacji i chcę być z moimi ziomkami fair.

#zlodzieje #wykopefekt #kradno #oszukujo

Pozdrawiam
halOOn - Mireczki, jakiś czas temu pisałem,że na targach Expo w Nadarzynie ukradli mi...

źródło: comment_tYS1UyDKZZEA0MiFo7n4c3rC9Zot6tDi.jpg

Pobierz
  • 4
@halOOn: idz przejrzec akta na policji, sprawdz czy cos mogli wiecej zrobić i zaskarż. Nikt nie ma zadnego obowiązku monitorowania, chyba ze sam sie dobrowolnie do tego zobowiązał - sprawdz sobie regulamin imprezy ewentualnie, ale wątpie.