Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!
Tzn. dobry dla mnie, a za parę dni będzie dobry dzień dla kogoś innego.

Kupiłem sobie opaskę Mi Band 2, która miała być inteligentna - chodzić na spacery z psem, podlewać kwiatki, pilnować przelewów, pamiętać o urodzinach i rocznicach.
Zapłaciłem. Sprzedawca wysłał. Przewoźnik dowiózł. Służby celne podjęły stosowną decyzję. Poczta doręczyła. Uff…

I okazało się, że nie jest tak inteligentna, jak reklamowano. Łazi wprawdzie za mną wszędzie, wylicza mi kroki, dystanse, kilokalorie, mówi, która godzina, przypomina o terminach, mierzy tętno, daje znać, że ktoś dzwonił czy napisał, ale resztę muszę robić sam. W zasadzie historia tak nudna, że womitować można, ale okazało się coś dziwnego - opaska (a dokładnie - pastylka) nie chce się łączyć z firmowym programem Mi Fit. Nie i już. Można prosić, można błagać, można krzyczeć, tupać nogą - nic. Natomiast łączy się bez problemów z programem Notify and Fitness for Mi Band.

Napisałem do sprzedawcy, podesłałem zdjęcia, filmy, wymieniliśmy uprzejmości i… Dostałem drugą - łączącą się z Mi Fit, na czym mi zależało.
No to zostałem z tą pierwszą. Zbyt wielu nadgarstków nie mam, więc...

Zasady:
Nie ma nic darmo na tym świecie - trzeba zaplusować i napisać komentarz.
Treść jest bez znaczenia - ale raczej bez wulgaryzmów - wszak tu w każdej chwili mogą być dzieci. :-)

Drugiego stycznia 2018 o godz. 19 sprawdzę, co się tu dzieje i autorowi z najwyższą liczbą plusów za komentarz - wyślę opaskę na mój koszt.

Czyli można, a nawet trzeba, zwoływać swe koterie, plusować jak szaleniec, liczyć na to, że pozostali też zaplusują za np. dowcipną (albo wręcz przeciwnie) treść. I że nie zaplusują komentarza autorstwa kogoś innego.

Zielonki zarejestrowane przed grudniem mogą śmiało brać udział.
No i nie można być u mnie na #czarnolisto. Ten warunek jest dość oczywisty. :-)

Podsumowanie opisu opaski:

Opaska jest sprawna, wszystkie funkcje w niej działają, nie potrafi się jednak połączyć z Mi Fit. Nie jest to wersja na rynek indyjski - co widać na zdjęciu.

https://www.wykop.pl/cdn/c0834752/666d4e33465242695a54673d_S4tFHk14qgg1IW5wJwQ2DgKtqe0Zl7yt.jpg
No to do dzieła!

PS
Tak, zdjęcia zostały zrobione grzebieniem rogowym otrzymanym w spadku po dziadku. Jeśli kogoś to wyjątkowo drażni, to może podesłać jakiegoś Hasselblada, by następne zdjęcia były już na poziomie. ;-)

#miband2 #miband #xiaomi #rozdajo #zadarmo #zabawyzwykopem
C.....n - Dobry wieczór!
Tzn. dobry dla mnie, a za parę dni będzie dobry dzień dla k...

źródło: comment_R7wHq9RAzx7D85nrbLuB9fGjm5cgxuz5.jpg

Pobierz
  • 265
@Ritycho: Nie jest jej pupa zbyt wielka? Wiem, że od jakiegoś czasu jest moda na brazylijskie kształty, ale - nie negując niewidocznej urody! - mam mieszane uczucia. Może dlatego, że u takiej Salmy Hayek czy Moniki Belucci nie ma takich przewężeń? :-)
@Fraagles: Kiedy z tą druga się zaprzyjaźniłem, a ta pierwsza działa. Tylko (nie mam pojęcia, tak samo jak support, dlaczego) nie łączy się z ich programem. Oczywiście rozumiem prawo do marudzenia, ale jeśli otrzymałbyś ją za darmo, to przyznasz, że niewiele straciłbyś. :-)
: google mówi, że to Elizabeth Zaks


@Ritycho: Idę pooglądać...

...OK, odpuszczam pupę, sylwetka wporzo, lecz twarz nie moja bajka - jest wprawdzie naturalna, co doceniam, ale wolę inny typ urody. :-)
Mircy, plusujcie bez opamiętania bo potrzebuję coś do monitorowania serducha patrząc na kurs btc! Może uratuje mnie przed zawałem...