Wpis z mikrobloga

  • 45
'Obcy: Izolacja' to najlepsza gra w uniwersum Aliena!

Gram sobie dzisiaj i jestem w misji 3, gdzie pierwszy raz zaczyna szukać mnie Xenomorph. Nie chcąc być zeżartym postanowiłem bezszelestnie poruszać się po statku. Nagle dochodzi mnie jego ryk i krzyk moich ex wrogów. Ręce zaczęły mi się pocić, ale idę dalej co kilka sekund wychylając się zza każdego rogu i napotkanych przeszkód. Byłem już u celu misji kiedy ten bydlak zaczął mnie gonić. Wiedziałem, że zaraz obok - może z 5 metrów jest szyb wentylacyjny - a więc ruszam w jego kierunku. Ze strachu jednak pomyliłem L3 z R3 przez co wciskałem analogi na przemian. Zmierzałem do włazu, ale mój bieg był przerywany przez ciągłe kucanie. Udało mi się jednak dobiec do śluzy. UFF! UDAŁO SIĘ! Yhy... Naglę widzę jego pysk! Wystraszyłem się i podskoczyłem pociągając ze sobą DS4, a że był podpięty kablem do PS4 to powstala reakcja łańcuchowa i pociągnąłem także konsole. Dobrze, że nie spadła.
Super gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #gry #alien
NieR - 'Obcy: Izolacja' to najlepsza gra w uniwersum Aliena!

Gram sobie dzisiaj i je...

źródło: comment_kJdkQ7oGH6deFiDZs6P8kw30msVffz9T.jpg

Pobierz
  • 27
@NieR: Ogólnie niby ta gra jest szanowana i wgle, ale opinie tak w necie patrzę są podzielone, no i się sprzedała ze trzy razy słabiej niż dziadowskie Aliens: Colonial Marines, co doskonale pokazuje, że raczej nie ma sensu patrzeć na popularność gier w odniesieniu do ich jakości/grywalności, bo ludzie to idioci. Tak czy inaczej, szczególnie sporo widziałem dyskusji na temat tego, czy to faktycznie dobry horror. Jak dla mnie to chyba
@Sad_Statue
Dopiero zaczynam poznawać ten tytuł, a już wiem, że to najlepszy horror jaki będę ogrywał. Chociaż lubię też Dead Space (wielka szkoda, że EA zamknęło Visceral Games) i ostatnio fajnie grało mi się w OutLast. Alien: Colonial Marines mogłoby być dobrą grą. Pamiętam zapowiedzi i artykuły, które czytałem w CD-Action na temat A:CM. No i wyszła z tego niestety kiszka...

@Asterling
Wybacz ( ͡° ʖ̯ ͡°). Też
NieR - @Sad_Statue 
Dopiero zaczynam poznawać ten tytuł, a już wiem, że to najlepszy ...

źródło: comment_7Ps8HUNDdq64WyUuFl6TZjEj5F4PZbmB.jpg

Pobierz
@NieR byłem obsrany kiedy stałem w pustym korytarzu, przede mną był otwor wentylacji a czujnik ruchu #!$%@? jak dziki. W tamtym miejscu skończyłem grać. Gra jest mega
@Misjonarzz
@Sad_Statue co do jej długości - faktycznie, można to odczuć aczkolwiek, z mojego doświadczenia, stworzyło to zajebistą atmosferę bezsilności. Już myślisz, że to koniec a tu BAM! Spadasz kilka poziomów niżej i mimo, że padasz na ryj bo już 3 w nocy, to ciagniesz historię.

Gra pod względem odwzorowanie uniwersum 10/10. Klimat 10/10. Jedyny minus to momentami znużenie pt. "k... wa znowu trzeba sperdzielać, chować się i czekać aż obcy sobie