Wpis z mikrobloga

Najlepiej sprzedające się gry minionego roku na amerykańskim Amazonie.

1. Super Mario Odyssey (Switch)
2. Mario Kart 8 Deluxe (Switch)
3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)
4. Horizon Zero Dawn (PS4)
5. Call of Duty: WWII (PS4)
6. Call of Duty: WWII (Xbox One)
7. Splatoon 2 (Switch)
8. Pokemon Ultra Sun (3DS)
9. Pokemon Ultra Moon (3DS)
10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Wii U)

( ͡ ͜ʖ ͡)

#goomba #nintendo #nintendoswitch #ps4 #xboxone #wiiu #konsole #gry #amazon #podsumowanie2017
g.....l - Najlepiej sprzedające się gry minionego roku na amerykańskim Amazonie.

1...

źródło: comment_fqHYSu3mYpIq1zYefxBNV4uIcsaDbNsA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@goomba-pl nie no masz rację, troche poleciałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupują na amazonie dyskietki, bo 32 bg pamieci to troche mało, wiec lepiej grac z nośnika ( )
  • Odpowiedz
Kupują na amazonie dyskietki, bo 32 bg pamieci to troche mało, wiec lepiej grac z nośnika ( )


@tomex1717: Po jaką cholerę udzielasz się w tematach o których nie masz pojęcia? Chciałeś pochwalić się brakami w wiedzy? Wiesz ile jest gier które wymagają więcej niż 32GB?

  • Odpowiedz
@goomba-pl: czyli dla samego dragona trzeba sobie jeszcze dokupić kartę i to nie byle jaką, żeby nie czekac 100lat za załadowanie gry xD Supej układ.
W tej wbudowanej pamieci zmieszcza ci sie 3 gry, ktore nie sa graficznie na poziomie konsol z przed 10 lat.
Braki wiedzy? Tutaj nie potrzeba żadnej wiedzy. Weź zestaw cyfrową dystrybucję na pc i innych konsolach z tą ze switcha i bedziesz miał odpowiedź ignorancie.
  • Odpowiedz
Ambitnie, 5 pozycji na 10 to gry których pierwsze odsłony powstały 20-30 lat temu. Najlepiej grać w dokładnie to samo tyle lat tyle że z nową oprawą graficzną xD
  • Odpowiedz
argumenty sie skonczyly?


@tomex1717: Oczywiście, że nie nawet się nie rozkręciłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu ciężko mi uwierzyć, że ktoś nie posiadający nawet podstawowej wiedzy na temat na który się wypowiada, może być tak pewien własnych racji. No ale cóż nie pierwszy raz wypok zaskakuje mnie pod tym względem.

Każdy jeden twój wpis to popis totalnego oderwania od rzeczywistości i jakiś urojeń i jeśli faktycznie
  • Odpowiedz
Ambitnie, 5 pozycji na 10 to gry których pierwsze odsłony powstały 20-30 lat temu. Najlepiej grać w dokładnie to samo tyle lat tyle że z nową oprawą graficzną xD


@Stalker094: Od razu widać, ze Joy-Cona nigdy w ręku nie trzymałeś. Kolejny rycerz spod znaku nie znam się to się wypowiem.
  • Odpowiedz