Wpis z mikrobloga

Najlepiej sprzedające się gry minionego roku na amerykańskim Amazonie.

1. Super Mario Odyssey (Switch)
2. Mario Kart 8 Deluxe (Switch)
3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)
4. Horizon Zero Dawn (PS4)
5. Call of Duty: WWII (PS4)
6. Call of Duty: WWII (Xbox One)
7. Splatoon 2 (Switch)
8. Pokemon Ultra Sun (3DS)
9. Pokemon Ultra Moon (3DS)
10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Wii U)

( ͡ ͜ʖ ͡)

#goomba #nintendo #nintendoswitch #ps4 #xboxone #wiiu #konsole #gry #amazon #podsumowanie2017
g.....l - Najlepiej sprzedające się gry minionego roku na amerykańskim Amazonie.

1...

źródło: comment_fqHYSu3mYpIq1zYefxBNV4uIcsaDbNsA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
to samo mario


@tellet: Taka rada na przyszłość najpierw zagraj, a później wypowiadaj się nie odwrotnie. To, że coś ci się tam wydaje nie oznacza, że ma to coś wspólnego z faktami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Biczplis - mario w biedagrafice albo cod na połatanym idtech3 - niekończąca się opera mydlana... Wystąpili: Mario i grzyby, żołnierz z kolimatorem xD
  • Odpowiedz
Biczplis - mario w biedagrafice... - niekończąca się opera mydlana... Wystąpili: Mario i grzyby...


@tellet: Klasyka wykopu: nie znam się to się wypowiem, ty nawet filmików nie oglądałeś, a co dopiero mówić o zagraniu. ()
  • Odpowiedz
@goomba-pl: bierzesz statystyki ze strony gdzie sprzedaja sie dobrze gry nintendo do pokazania jak dobrze sie spezedaja gry nintendo. Ktos inny moze pokazac sprzedaz gier na steam i wyjdzie mu dobra sprzedaz gier na pc. Co wiecej uwzgledniony tylko rynek usa, gdzie gowno z czapka mario sie dobrze moze sprzedac, tak wiec... Ale brandzluj sie dalej do nintendo, masz prawo.
  • Odpowiedz
@cienki137: Przecież niezależnie od zestawienia gry i konsole Nintendo sprzedają się świetnie, a Amazon jest jednym z największych i najistotniejszych graczy na rynku. Informuje więc o kolejnym dużym sukcesie producenta moich ulubionych gier. Jednak w przeciwieństwie do większości tutejszych ograniczonych i zawistnych polaczków nie mam na celu deprecjonowania innych platform. Żałosne jest to jak każdy sukces Nintendo traktujecie jak jakiś atak personalny, który trzeba natychmiast odeprzeć. Nie wiem czy wynika to
  • Odpowiedz
@goomba-pl: powiem tak - pomimo ogrania, lub oglądania jak ktoś gra, paru większych produkcji od nintendo, oprócz grania ze znajomymi kilka razy w roku, nie rajcuje mnie granie w gry od nintendo. Mniej wiecej wszystko sprowadza się do tego samego, wprowadzają rozwiazania, których wręcz nie wolno krytykować, bo w końcu to nintendo, wyceniają się natomiast niesamowicie wysoko. Sam jestem niezwykle uczulony na chwalenie nintendo przez mojego znajomego, który bronił WSZYSTKICH idiotyzmów
  • Odpowiedz
Sam jestem niezwykle uczulony na chwalenie nintendo przez mojego znajomego, który bronił WSZYSTKICH idiotyzmów jakie #!$%@?ło przez lata nintendo.


@cienki137: To lepiej dogadaj się z kolegą, bo wyraźnie masz jakiś problem, który odreagowujesz w sieci. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz