Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie wiem co robić (,)

Po pięciu (wyjątkowo udanych) latach z różowym, tak po prostu przyprawiła mi rogi z jakimś psem z nowej roboty.
Najgorsze jest to, że jakieś 3 miesiące temu już odkryłem, że mają się ku sobie (niejednoznaczne wiadomości, telefony). Po mojej reakcji się wytłumaczyła, uwierzyłem, że to nic poważnego (podobno miała ciężki okres a z nim się dobrze dogadywała) i obiecała, że wszystko naprostuje.
Niestety nic się nie zmieniło, nadal czułem, że jestem przez nią jakby odpychany. I miałem racje, bo wczoraj się okazało, że od tamtej pory między nimi rozkwitło i tylko lepiej się chowali. #!$%@?, nie wiem co mam robić, tyle lat, tyle wyrzeczeń, tyle starań, wspomnień i planów, a ona wymyka się gdy mnie nie ma żeby z nim pogadać. Przyznała, że się całowali.
Ona płacze i błaga o wybaczenie, ale nie wiem czy próbować znów to naprawiać. Liczyć na cud? Jestem załamany, nie mogę spać, nigdy wcześniej mnie to nie spotkało.
Kocham ją jak #!$%@?, choć gdy myślę o tej sytuacji to czuje wstręt i obrzydzenie. Dodam, że pracują razem i nie chce mi się wierzyć, że nagle całkowicie przestaną rozmawiać. Najgorszemu wrogowi nie życzę zdrady, szkoda, że sam się przekonałem (,)
#zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski owepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Co robić?

  • Daj szansę, ułoży się 2.4% (79)
  • Postawić ultimatum: zmiana roboty albo cześć 15.4% (515)
  • Szkoda czasu, puszczalski szlauf 82.2% (2751)

Oddanych głosów: 3345

  • 73
  • Odpowiedz
Kocham ją jak #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Zła konstrukcja zdania, powinno być
jestem #!$%@? bo ją kocham.

To szlauf. Dla niej te 5 lat nie były warte 5 minut szczerości. Tamten typ pewnie się nie zdeklarował na nic za wyjątkiem pukania więc i ciebie zostawić nie chce.
Jeszcze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: raz zdradziła to zdradzi i drugi, i trzeci... weź się w garść, zaciśnij zęby i idź swoją drogą. Przecież już jej nie zaufasz, będziesz się wszędzie dopatrywał zdrady nawet jak nie będzie ku temu podstaw. Będziesz się męczył Ty i będzie się męczyła ona, więc po co Wam to?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak mówi że się z nim całowała to na 100 było polerowane berło. Serio, obcy typ lizał się z twoją dziewczyną, obmacywał ja po cyckach i dupie a ona wracała do domu i dawała ci buzi xddddd ciesz się że teraz to wyszło, a nie po ślubie i dziecku.
  • Odpowiedz
Chcesz pożyczyć od kogoś 100zl? Popros o 500 i jak sie nie zgodzi to popros o "chociaż" 100 jest znacznie wieksza szansa ze otrzymasz o co prosisz.


@SanchezYZF: Tak, ta technika nazywa się "drzwiami w twarz". ;p
  • Odpowiedz
Anonimo


@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie było podobnie. Ja wybaczyłem. Potwierdzam zdanie kolegów wyżej, że nie warto. Chyba, że jesteś masochsto:) Depresja rozwali Ci mózg. Na widok, że z kimś pisze będziesz dostawał siwych włosów. Nie zaufasz, będziesz czuł obrzydzenie i przestanie Cię w końcu interesować. Na dobre zerwałem po roku i do teraz nie mogę się pozbierać.
  • Odpowiedz
Każ zmienić pracę, definitywnie zerwać z nim kontakt i daj kilka tygodni/miesięcy na rozwój sytuacji. Każdemu może przytrafić się błąd i tak potraktuj jej zachowanie. Miejmy nadzieje, że to ją czegoś nauczy i już nigdy do tego nie dojdzie.
Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kopa w dupe, zanim wprowadzi drugi etap w zycie i okaze sie ze to ty ja zdradzales, ignorowales, ponizales

juz pomijam fakt ze odkryles ich romans wczesniej, a ona cie po prostu w #!$%@? zrobila, obiecankami ze z tym skonczy

i zeby sie nie okazalo ze tamten fagas nie byl pierwszy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wyobraź sobie że też ją zdradzasz, wyobraź sobie jak źle jest jej patrzeć w oczy i jak Cię to gnębi.... a teraz pomyśl sobie że ona nie ma z tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daj jej szanse, powiedz ze ma chodzić z mikrokamerą na ubraniu dla penwości (kamera może nie działać)
  • Odpowiedz