Wpis z mikrobloga

@OldPike: faktycznie jakby delikatnie za wysoka temperatura i za duży flow. Spróbuj zmniejszyć temperaturę o 10 stopni o flow o 10% i zobacz jak wtedy wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wygląda trochę, że łóżko Ci trochę przeskakuje. U mnie problemem było zbyt mocne dokręcenie łożysk. teraz mam przykręcone każde łożysko tylko po 2 śrubki od środka i nie mam żadnego przeskoku.
  • Odpowiedz
@OldPike: Nieee, w oknach to jednak raczej retrakcja.
Ale wydaje mi się, chociaż ciężko powiedzieć ze 100% pewnością na podstawie zdjęć, że masz lekko nadlaną płaską powierzchnię (pokład).
  • Odpowiedz
@FlameRunner: @przepraszamczytenloginjestwolny: Myślałem, że udało mi się ogarnąć tą retrakcje - zobaczcie na zdjęciu. Teraz wydrukowałem łódkę i jedna burta odpadła bo była taka przerwa na na całej długości, kabina też jakaś podziurawiona, co ciekawe dalej są takie odpadki wystające. Macie pomysł o co chodzi? Na przykład kabina wygląda tak, że kilka warstw jest spoko, potem jedna cała jest taka jakby mniejsza, czy z dziurami, potem znowu kilka super warstw
OldPike - @FlameRunner: @przepraszamczytenloginjestwolny: Myślałem, że udało mi się o...

źródło: comment_UJDf6iUiUNZy8q8ibboU71YpyfPbjsm4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz