Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli odezwę się znowu do dziewczyny z którą gadałem przez kilka dni na fejsie jakieś 5 miesięcy temu (wcześniej sparowało nas na tinderze), ale kontakt się urwał bo niezbyt chciała się spotkać to będzie to creepy? Ciągle mi się podoba ()

#tinder #zwiazki #pytanie #przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@Caarolin: No bo skoro nie chciała się spotkać to znaczy, że nie za bardzo jest nim zainteresowana, kontakt się urwal, bo tego kontaktu nie chciała, jak on sie z dupy po takim czasie odezwie, to będzie oznaczać, że myślał przez ten cały czas o niej. Creepy. W najlepszym wypadku dostanie bloka
  • Odpowiedz
@Kvazar może wtedy nie była zainteresowana, działo się w jej życiu coś co utrudniało spotkanie, może teraz się ułożyło i będzie dobrze?
W najgorszym razie go oleje, chyba nic nie traci a może zyskać?
  • Odpowiedz
@Caarolin: Jak do mnie stare przyjaciółki się odzywają po 0,5-1 roku i dłużej to z miejsca je biorę jako desperatki szukające na szybko kogoś kto choć trochę jest nimi zainteresowany, ta dziewczyna na 99% również tak pomyśli.

No ale jak tam wolisz, moim zdaniem czasami lepiej na trzeźwo przemyśleć sytuację niż na siłę próbować i zrobić z siebie pośmiewisko ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Caarolin: @Kvazar: @nie_wytrzymam: @dzieju41: Dziewczyna mi się wyjątkowo spodobała, ale owszem tylko na zdjęciach z fb i instagrama, bo nigdy jej przecież nie miałem okazji zobaczyć na żywo. Dalej obserwujemy się na tych portalach i jakieś tam wzajemne lajki czasem lecą, ale to raczej nic nie znaczy. Ostatnio gdy gadaliśmy i w momencie, gdy zaproponowałem wyjście na kawę/piwo i trochę mnie zlała to napisałem „Ok nic na siłę”,
  • Odpowiedz
@eddie88: jesli ona nadal na tinder siedzi, to już dawno o Tobie zapomniała, więc jak zobaczy od Ciebie wiadomość to będzie tylko "o kurde a kto to jest?" xd jak chcesz to pisz, ale wg mnie nie warto, bo i tak z tego nic nie będzie zwłaszcza, że się nie widzieliście nawet na żywo.
  • Odpowiedz