Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem jakiś zbyt popularny w licbazie. Ogólny przegryw, lurkowanie chanów, brak kolegów, no i #!$%@? imię. : (( Dlatego zdziwiło mnie, gdy loszka 9/10 z mojej klasy zaprosiła mnie do swojego domu żebym ją podszkolił z matmy. Z jednej strony uśmiechniętastulejka.boner, a z drugiej słyszałem, że ma #!$%@? młodszego brata. Rozdwojenie jaźni czy coś takiego i jakiś tam #!$%@? zespół czy inną kapelę XD Ale z taką mordą przecież nie będę wybrzydzał. Stawiłem się pod jej blokiem równo o 12 w sobotę tak jak się umówiliśmy. Włosy na żel i jakieś #!$%@? perfumy, które #!$%@?łem staremu. Ogólnie powiem, że czułem się całkiem pewny siebie XD Aż do momentu, gdy ujrzałem Anie (bo tak miała na imię). Na jej widok cottonworldy ledwo utrzymały mojego behemota starożytnego xD "No co tak stoisz anon hihi, chodź do środka". Jej mieszkanie w sumie niczym się nie wyróżniało, jakieś stare meble, ogólnie bieda, polska B i te sprawyxDD Jedyne co zwróciło moją uwagę to kilka zgrzewek Mountain Dew zaraz przy wejściu. Spojrzałem pytająco na Ankę. "To dla braciszka, uspokaja go trochę". Kto #!$%@? daje dziecku Mountain Dew XDD no ale #!$%@?. Poszliśmy do jej pokoju i już zaczynam wyciągać majze, ale wtedy Ania łapie mnie za rękę. "Anon muszę coś ci powiedzieć. Tak naprawdę przyprowadziłam cię tu żebyś zakolegował się z moim braciszkiem. Przez to, że jest ciężko chory, to nie ma kolegów. Mógłbyś to dla mnie zrobić?". Zanim doszło do mnie co właśnie powiedziała rozległ się krzyk "NOSZ #!$%@? JA #!$%@?. MAMO! MAMOO! ORGANKI ZNOWU SIĘ POPSUŁY". cotusię#!$%@?.ppts. Wtedy loszka powiedziała, że musi mnie komuś przedstawić i prowadzi mnie do jakiegoś pokoju. Wchodzimy do środka. W całym pokoju #!$%@? mountain dew,a przed biurkiem siedzi jakiś na oko 20 letni facet, o #!$%@? chodzi XD Wtem gość odwraca się, podchodzi do mnie i mówi "Cześć! Jestem Sebastian!" i mnie łapie za rękę i zaczyna telepać, tak się #!$%@? telepie, że myślałem że dostał jakiegoś ataku padaczki, a ten do mnie, że to ma związek z jego hobby XDD no zajebiste masz hobby. Potem zaczął #!$%@?ć o jakimś Stefanie Batorym, ale ja już wiedziałem, że chce stąd #!$%@?ć, to za wiele nawet jak dla mnie XD No ale jak już miałem wychodzić, to Anka złapała mnie za rękę "Błagam, zostań jego kolegą, żaden chłopak z klasy nie chciał, ty jesteś moją ostatnią nadzieją". No to by #!$%@? przynajmniej wyjaśniało, czemu mnie zaprosiła, ale jednak smutnypepe, bo zostałem wybrany ostatni : ((( "Mogę nawet zacząć z tobą chodzić" W tej chwili wszystkie moje komórki mózgowe zaczęły pracować, a przed oczami pojawiły się piękne sceny z lolhentai :333
Minął już w sumie miesiąc. Muszę się pochwalić, że miałem swój pierwszy pocałunek, ale prędko raczej nie zarucham XD Za to Sebastian (w sumie to tak naprawdę codziennie zmienia imię, ale żeby było prościej to zostańmy przy jednym XD) okazał się nawet dobrym kompanem, bo głównie gada o gierkach i komputerach, no ale wciąż jest #!$%@? xdd i nie wiem czemu ciągle do mnie mówi "pan", jak jest 7 lat starszy XD No ale #!$%@?, dzisiaj mi mówił, że podkręcił kompa i mu z maroka czy skądś tam jakaś małpka przyszła i będzie nakręcał film jak instaluje gierke. Ania poprosiła żebym mu pomógł, a że mi go strasznie szkoda, bo biedny chłopak (no i chce w końcu włożyć miecz do pochwyXD) to się zgodziłem XD
- Pp- panie Heniu? Nagrywa pan już?
- Tak, nagrywa się.
- Helo geeki! Helo kitty! Tutaj Kamilek Steinbach się kłania..

#pasta #heheszki #polskiyoutube
SzczesliwyLis - Nigdy nie byłem jakiś zbyt popularny w licbazie. Ogólny przegryw, lur...

źródło: comment_th2RhXgbrIziKbWsIWdtIjntXBlXSOvc.jpg

Pobierz
  • 10