Wpis z mikrobloga

@clockwork: jadę na niej od czerwca, bardzo dużo się poprawili, jedzenie jest znacznie świeższe niż wcześniej, często bardzo smaczne. Ja mam zestaw 2200 kcal 5 posiłków. Drugie śniadania często i gęsto są wręcz przepyszne. Wiem jak to brzmi, jakbym tam pracował, taką im wystawiam teraz opinię, ale serio jest częściej smacznie niż niesmacznie. Nie powiem, czasami trafi się turbo niesmaczny posiłek, ale to jak już wiemy, gusta, nie każdy musi lubić
@Ponc3k: hmm jadłam kiedyś ich żarcie ponad 2 miesiące ale nie było wtedy wykluczania produktów z diety no i z czasem coraz częściej reagowałam "ojeny znowu muszę to jeść" ale to było jakoś w pierwszej połowie 2016. Teraz jak tak piszesz to się zastanawiam czy się nie skusić znów :)
@clockwork: fit kalorie - w miarę tania i mozna odebrać samemu co powoduje ze np 2500 kcal wychodzi 39 zł gdzie średnia to Ok 50 jak na Ponad 20 dni to plus 5 % rabatu ale jeszcze nie jadłem sam szukam właśnie teraz
@Ponc3k: @2na10: @clockwork: ja mam Fit Kalorie tak jak napisał @dsctom i jestem zadowolony. Są najtańsi, ale teraz najlepsze

Mam dokładnie to samo jedzenie co @Ponc3k xDDDD Etykiety nawet te same, tylko, że zamiast logo Diety Treningowe mam logo Fit Kalorie xDDDD No i Fit Kalorie są dużo tańsze przy mojej diecie (2000 kcal).

Mi śniadanie dzisiaj smakowało, a Tobie? :D
@nowik: gdyby nie to, że teraz pracuję z domu i mam kuchnię pod ręką to bym się pewnie zastanawiała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jednak mój organizm potrzebuje więcej białka niż oferują standardowe diety no i ja wielu produktów nie lubię co utrudnia korzystanie z cateringów jednak.