Wpis z mikrobloga

Dość długo nie oglądałem filmików Szafy. Po ponad roku wchodzę na jego kanał. Teraz zauważyłem jaką "cebulą" jest ten człowiek. On tylko je jakieś świństwa, pije, lata po sklepach i ogląda latarki. Mentalny Janusz z kompleksami. Przykre jak oszukuje siebie i widzów w kwestii wagi czy diety. Czekam na vlog za rok pt "Cholesterol mnie zniszczył".
#mocnyvlog #polskiyoutube
  • 14
@DonMichaelCorleone:
Też się nim kiedyś jarałem, czasami trzeba od czegoś odetchnąć, żeby to obiektywnie ocenić. Szafa jest niekonsekwentny, robi wszystko byle jak, jego sam styl bycia jest #!$%@?ący, sam nie wiem jak mogłem przez tyle czasu oglądać daily vlogi, na których koleś tylko żre i chodzi po sklepach xD Za czasów konsekwentnego trzymania się FFD to jeszcze miało jakiś tam sens, ale teraz?
Nie obchodzi mnie co robi w wolnym czasie,
@RatedR albo za dużo bierzecie do siebie, serio oczekujecie czegokolwiek od kogoś kto wrzuca filmiki do internetu, oglądanie go parę lat daje do zrozumienia jaki to typ człowieka, i jest taki jaki w pierwszy vlogu z auta, nic się nie zmienił i taki zostanie, nie robi nic pod publikę, "tylko żre i chodzi o sklepach" a jednak ma duży stosunek oglądalności do widzów, nie wiem o co tu się spinać, od kilku
@DonMichaelCorleone: @RatedR: najlepsze jest to jak obiecał swoim patronom, że cały godzinny film z wycieczki (podsumowanie) wrzuci do końca jakiegoś tam miesiąca, minęło kilka miesięcy i cisza. Jego tłumaczenia oczywiście „bo mogę”, grupa broniących go dzieciaków a po drugiej stronie patronaci, którzy wspierają go tylko dlatego, ze obiecał to zrobić. Także po tamtej akcji skonczylem oglądać
@Ka4az:
Zawsze w ten sposób przecież podchodził, "youtube to zabawa" więc mam #!$%@?. A to #!$%@? listów, bo nie potrafi otworzyć paczki, a to filmy które obiecał i się nie pokazały...