Wpis z mikrobloga

@Napoleoni:zadalbys sobie chociaz tyle trudu zeby dowiedziec sie ze mes que un club nie odnosi sie do sposobu wydawania pieniedzy a ma calkiem inne pochodzenie. Poczytaj o Barcelonie z czasow generala Franco to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Perlo: dobrze znam historię Barcelony. Prawda jest taka że to zawsze była drużyna z kategorii "inna niż wszystkie" a od jakiegoś czasu zrównuje się poziomem do PSG czy Manchesteru City. Z powodów które podałem w artykule. I żadne nawiązania do czasów generała Franco tego nie zmienią
  • Odpowiedz
@Napoleoni: @Perlo Ci wyjaśnił, że cały tekst leży już u podstawy

Nie urażaj się, fajnie, że piszesz, ale pracuj dalej. Środki stylistyczne których używasz, banały, interpunkcja itp.

Na egzaminie gimnazjalnym piałem pracę o Rivaldo i tak mi się jakoś skojarzyło.
  • Odpowiedz
@Napoleoni: Ale byla inna niz wszystkie nie ze wzgledu na to ze nie mieli sponsora na koszulkach, czy inne glupoty wymyslane obecnie przez marnych dziennikarzy. Byla inna bo byla czyms wiecej niz klub pilkarski, jednoczyla w trudnych czasach katalonczykow, camp nou bylo jedynym miejscem gdzie mogli porozmawiac po katalonsku bez przeszkod, sam klub tez zawsze wspieral walke o niepodlegla katalonie itd.
  • Odpowiedz
@xstempolx: Legia gra z Barcelona na Florydzie w ramach Florida Cup. Pietwszy mecz z Barca a potem Atletico. Lech mual jechac tez ale organizatorzy woleli jakis Ukrainski zespol z czwartej ligi z Dombasu. Legia to swiatowa marka juz
  • Odpowiedz