Wpis z mikrobloga

@Sosnus: Dzień dobry, z tej strony kłania się Krystyna Topór z Willi Karpatia.
Próbowaliśmy odszukać namiary telefoniczne na Pana ciocię. Niestety podczas rezerwacji nie zanotowaliśmy numeru telefonu. Czy mogę Pana prosić o podesłanie numeru telefonu? Chcielibyśmy spokojnie, bez emocji porozmawiać o zadośćuczynieniu za tę przykrą historię.
Z góry pięknie dziękuję!
  • 215
  • Odpowiedz
@villa-karpatia: a to się nie da wiadomości na PRV wysłać? ło jezu co to za marketingowcy, podpowiem. robicie z cichacza akcje, oferujecie benefity, wyciągacie zgodę na publikacje ralacji, publikujecie. zbieracie profity.
a na takie pokazówki ludzie sa uczuleni, proszę pani willa karpatka zmieńcie marketingowców bo tym wpisem szorują po dnie.
  • Odpowiedz
Bez adwokata z tym zielonym kontem na miejscu poszkodowanej i oczernionej w internecie cioci bym nie rozmawiał.
@villa-karpatia: Najpierw ponoć straszycie policją a teraz jak się Wam pali grunt pod nogami to "spokojnie" chcecie rozmawiac?
To tak jakby Adolf Hitler gdy już mu ruscy wchodzili do Berlina nagle chciał podejmować pertraktacje :))
  • Odpowiedz
Ja się pytam, czy będą jakieś ordery i odznaki na wykopie za "Wojnę Karpatkową" ?


@adakar: Naturalnie. Order wraz z podziękowaniami dla każdego weterana czeka na odebranie:

https://www.wykop.pl/wpis/29235013/rok-2018-zaczal-sie-wyjatkowo-niespodziewana-afera/

Dodatkowo przyjemnie by było, gdyby wykop przyznał swoje odznaki, ale i tak nikt by jej nie dostał, bo od jakiegoś czasu ich system nie działa - mnie zalegają z minimum czterema odznakami, może w sumie powinienem się upomnieć...

#willakarpatia #afera #rozdajo
  • Odpowiedz
Jo za nic nie byda przepraszać, jo jej prawdo wytkneła, a łona mnie ocernia hej!


@Matyson: zapłacisz mi za to. nie dość, że #!$%@?łem ze śmiechu na głos w autobusie rano, to jeszcze w ciągu dnia prychnąłem parę razy xD
  • Odpowiedz