Wpis z mikrobloga

kazdy wpis z jakimkolwiek przeklenstwem zgloszony do moda musi zostac usuniety

@Perlo: Ale chyba chodzi o przekleństwa użyte jako obraza pod czyimś adresem a nie w ogóle? Co innego jeśli nazwiesz kogoś #!$%@?ą, a co innego jeśli użyjesz tego choćby w ten sposób jak to zrobiłem w tym zdaniu. :-)
@moooka: No wlasnie nie. Mi usuwali kazdy wpis gdzie uzylem wulgaryzmu w jakimkolwiek kontekscie i @a__s powiedziala mi ze kazde przeklenstwo to naruszenie regulaminu i mod musi usunac jak jest zgloszenie. Nie komentuje tego, jak taka chca miec zasade to okej moga, byleby sie trzymali tego dla wszystkich.
@Perlo: nie usuwamy każdego wulgaryzmu z mirko. Wulgarność wypowiedzi ocenia (subiektywnie - a jak) moderator i uznaje czy wypowiedź zostaje czy nie.

Mi usuwali kazdy wpis gdzie uzylem wulgaryzmu w jakimkolwiek kontekscie


Nieprawda. Przeglądając obecnie zgłoszenia na Ciebie to jest mnóstwo zgłoszeń na Twoje treści i nieprawdą jest że każdy Twój komentarz z wulgaryzmem jest usuwany. Większość jest odrzucanych, a ktoś się uczepił i zgłasza każdy Twój komentarz z wulgaryzmem.

Przykłady:
@Moderacja: UZgodnijcie jedna wersje i wroccie okej? Doslownie 10 minut temu wasza szefowa powiedziala mi ze USUWACIE KAZDE PRZEKLENSTWO a teraz mowicie ze nie kazde? xD No to dobry burdel tam macie.
I owszem usuwana jest wiekszosc komentarzy gdzie uzylem przeklenstwa nie obrazajac nikogo tylko po prostu gdzies w srodku zdania rzucilem "kurva".

I tak pisalem ze musze ograniczyc przeklinanie i nie przeklinam na wykopie a jedynie ZACYTOWALEM TEKST Z WIDZMINA.
@Perlo: Jeśli chodzi o większość komentarzy to na ostatnie 100 zgłoszonych nieodpowiednich treści usunęliśmy 34. 34% to nie większość jak chyba wiesz. Czyli ponownie rozmijasz się z prawdą. Najpierw napisałeś wszystkie, potem większość, a nagle się okazuje że 1/3.

Co do usuwania komentarzy. W regulaminie jest mowa o wypowiedziach wulgarnych. Daje to jakieś pole do interpretacji i pozwala nam nie usuwać każdej "kur**" na Wykopie. Mamy też filtr wulgaryzmów dlatego uznajemy
@Moderacja: A moze byc tak ze odpowiesz mi czemu @a__s godzine temu pisala ze USUWACIE KAZDY ZGLOSZONY WULGARYZM, a teraz mi tluczesz o jakichs interpretacjach? Zamiast pisac o jakichs bzdurach byleby uniknac tematu.

Jak pisałem wcześniej (szkoda że muszę tłumaczyć dwa razy) o tym czy wypowiedź jako całokształt jest wulgarna decyduje moderator.


@Moderacja: A @a__s pisala jeszcze wczesniej ze nie decyduje moderator tylko KAZDY WULGARYZM JEST USUWANY JEZELI ZOSTANIE ZGLOSZONY.
Zamiast odgórnej cenzury w postaci usuwania wulgaryzmów (nawet jeśli są kierowane w konkretną osobę) bardziej efektywnym rozwiązaniem byłoby moim zdaniem wprowadzenie minusowania na mirko takiego samego jak na głównej.