Wpis z mikrobloga

@paziu: znajomy chciał na lapa... vistę, bo miał naklejkę. Nic innego nie wchodziło w grę. Cuda na kiju z tą wersją jak pod ręką nie ma cd-roma. W końcu jakoś ultraiso to wypaliłem na pena i tak zostało... W sumie to odinstalowane :P
  • Odpowiedz
@Masterczulki: prawilny kot i prawilny laptok, ale człowieku odklej te naklejki - chyba że bardzo ci zależy na tym żeby wszyscy wiedzieli że to coś nowszego niż sprzęt sprzed 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Seid: 8kg ma, taki ubity koks z niego ;)
@MaciejPN: lol ktoś zwraca uwagę na takie bzdury jak naklejki? Mi nie przeszkadzają na resztę #!$%@?.
@ejkejej: wyjątkowo spokojne. Pierwszy raz takie coś słyszę o bengalach. Przy zabawie nawet pazura nie wyciąga. Dlatego się bierze z prawilnej hodowli z rodowodem - żeby wiedzieć na co się szykować
  • Odpowiedz
@ejkejej: o tak. Dodatkowo wszędzie wskakuje. Jak zaczyna wrzeszczeć to chce iść na ogród. Ubieram kurtkę i idę z nim na śnieg/deszcz ;) W bloku może być lipa. Raczej ciężko żeby się wybiegał i wyszalał. 2,5-3,5k PLN licz
  • Odpowiedz
@Masterczulki: mój niebieski chce takiego łobuza kupić. pomijając, że jest trochę ruchliwy to polecasz? planujemy mieć dwa kitki - jeden taki i jeden zwykły dachowiec. myślisz, że z innym kote będzie się lubił? czy to rasa która llubi amotność?
  • Odpowiedz