Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirkowie i Mirabelki, witam wszystkich nowych na tagu, jak i ludzi już wcześniej obserwujących tag #donislawdev
Na wstępie taka drobna informacja, z każdej stworzonej udostępniam statystyki (pobrania, zarobki i takie tam), nie inaczej będzie z Mirkowaniem, za około 20-30 dni pojawią się statystyki, chętnym polecam obserwować tagi podane niżej.

Dzięki wszystkim za Wykopy + oceny, jeśli komuś podoba się gra, to zapraszam do pokazywania gier (chciałem napisać znajomym, ale zapomniałem, że jesteśmy na Wykopie) innym Mirkom/Mirabelkom, zapraszam też do oceny gry (testerzy mogą już oceniać grę, zapomniałem wcześniej Państwa wypisać z bety). Tutaj jeszcze taka mała ciekawostka, Mirkowanie jest na pierwszym miejscu nowych gier rekreacyjnych (Polska, wiem nic specjalnego).

Na ten moment skupiam się na poprawkach błędów + drobnych ulepszeniach i dokańczam wersję angielską grę. Później dojdą nowe szkoły + nowe teksty + nowe decyzje :-}
I zabieram się za dodawanie innych rzeczy (nowe prace, nowe może jakieś sklepy, tu mam pomysł, poradnik młodego piwniczaka (zadania), ten poradnik młodego piwniczaka mi się szczególnie podoba i chyba skupie się na nim)

Macie może Państwo jakieś propozycje szkół #!$%@?*?

A jak ktoś jeszcze nie zagrał, to zapraszam:

Android

Online

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Przypominam też, iż jeśli ktoś chce pisać o gierce na Mirko, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra (można go obserwować, często też pod nim piszę) I nie używanie moich gamedevowywch tagów :-} Przypominam też, iż wszelkie uwagi/błędy/pomysły zgłaszamy do mnie na PW. Proszę nie zapominać o aktualizacji gry do najnowszej wersji.

Facebook <--
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

A teraz zmiany:
1.0.2 (Nie wydane, gdyż wciąż pracuje nad tą aktualizacją, miałem ją wczoraj wypuścić, ale zasnąłem, dzisiaj będzie)
Zmniejszenie wymagań pracy do usuwania konta
Dodano coldown do przycisków decyzji (uniknięcie przypadkowego wybrania decyzji).
Poprawki w działaniu zapisu tekstowego
Poprawka błędów językowych/literówek
Kolejne poprawki do działania pytań ;p

1.01 (Wydane)
-Zmieniono działanie nagrody dziennej/pytań, od teraz nie trzeba wychodzić z gry, aby je zobaczyć.
-Nie można wyjść z gry poprzez przycisk wstecz, jeśli ma się otwarte panele (usprawnienie).
-Dodano zamykanie paneli za pomocą przycisku back (esc), większość.
-Poprawiono błąd z wczytywaniem i zapisu tekstu (WebGL).
-Naprawiono błąd z niewyświetlaniem się kosztu ryzykownych akcji (bordo+).
-Naprawiono błąd z rozjeżdżaniem się tekstu "usuń konto".
-Naprawiono błąd z nieotwieraniem się linków (GooglePlay/Amazon).
-Naprawiono mały bug z przewijaniem sklepu atencji.
-Naprawiono błąd z niewyświetlaniem się pytań (Polska wersja).

#chwalesie #tworczoscwlasna
źródło: comment_v4txSRN3kju4wtd8X7co3jhO9NnchVRs.jpg
  • 9
@hsshssss:
To prawda i tutaj są planowane zmiany, po prostu brakuje szkół + innych ulepszeń.
Po tym będzie szło normalnie. Postaram się jak najszybciej wprowadzić nowe szkoły, ale teraz troszkę jest zamieszania ze zgłaszanymi błędami + premierą gry.