Wpis z mikrobloga

Mirki,

Jakie polecacie żyletki w sensownej cenie? Nie chce wydawać majątku, bo mam stosunkowo rzadki zarost. Do tej pory używalem ostrzy Wilkinsona, bo tylko te są dostępne w pobliskim Rossmannie.

Zastanawiam się czy jest coś dobrego za mniej niż 1zl za sztukę. Moja maszynka do Edwin jagger DE89.

#golenie #modameska
  • 13
@robvan: a golies sie kiedys prawilna maszynka z uzyciem mydla i pedzla? Nie ma nic lepszego dla stanu twojej twarzy i dokldniejszego przy goleniu, no moze poza brzytwa.

@brck89: sprawdz isane z rossmana,ale one sa bardzo nierowne, jedno opakowanie ok, za miesiac kupisz i po 2 goleniach smietnik.
Ja polecam astra platinum zielone, ale nie dostaniesz ich tak o tylko net.
@brck89: Z tej półki to podeszły mi Royale, kiedyś na facetarii w przecenie 100 sztuk wyszły po 70 gr wliczając dostawę. Ale bardzo polecam kupienie zestawu testowego i przekonanie się samemu. Jakbym miał Muhle w przyzwoitej cenie pod ręką, to były najlepsze.
@brck89: a jak twardość zarostu? Ja mam dość twardy i obecnie testuje vokshood, i jest spoko, mhule nie opłacalne pod względem cena/ilośc goleń. Ogólnie musisz sprawdzić jaki masz zarost, i do tego dopasować żyletkę.
@robvan: a golies sie kiedys prawilna maszynka z uzyciem mydla i pedzla? Nie ma nic lepszego dla stanu twojej twarzy i dokldniejszego przy goleniu, no moze poza brzytwa.


@PurpleHaze: kupiłem żylety FEATHERRA i strasznie szarpir. Mocze morde w ciepłej wodzie a potem pianka do golenia. Szarpie..... lepiej mi sie goli jednorazowka od gilette Kupilem maszyne na zylety i chinska zyleta golila lepiej niz japonski feather, ktory mial mi zrobic z
@50HerbatGreya: nie po prostu nie wszystkie zyleti pasuja i do sposobu golenia i do maszynki.
Zwroc uwage ze roznie mozesz zyletke scisnac, bedzie pod innym katem, reke tez prowadzisz w okreslony sposob.
Dlatego najlepeij kupowac zestawy probek i wybrac najlepsze.
@brck89: Mam maszynkę EJ z tą samą głowica i od siebie polecam ruskie ostrza Rapira. Są przyjemnie agresywne przy zamkniętym grzebieniu. Z tego co widzę to 3,50 za 10 sztuk.
Ale jak nie wiesz czego chcesz, to tak jak już wspominano, weź sobie zestaw próbny