Wpis z mikrobloga

Daj +, rozdajo, będziesz mógł mieć własny medal w mojej grze o Mirko/Wykopie + szansa na wygranie unikalnego powitania

Jedyne w swoim rodzaju rozdajo, jeśli ten wpis będzie miał 500 plusów (lub więcej), to wylosuje parę osób/osobę z plusujących, każdy z wygranych będzie mógł podać nazwę własnego medalu (zastrzegam sobie prawo odrzucenia nazwy) + dodatkowo (jeśli dana osoba będzie chcieć), to będzie można podać własny wymóg odblokowywania medalu (z rzeczy dostępnych w grze ) + opis. Dodatkowo przewiduje nagrody pocieszenia (dla większej ilości osób), unikalne powitanie w gierce.

Idealna okazja na #heheszki

Jeśli ktoś nie grał w gierkę, to zapraszam:
Android
Online

^ Zapraszam też do oceniania gry( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook <-- Sprawdź
Twitter

Przypominam też, iż jeśli ktoś chce pisać o gierce na Mirko, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra (można go obserwować, często też pod nim piszę) I nie używanie moich gamedevowywch tagów :-} Przypominam też, iż wszelkie uwagi/błędy/pomysły zgłaszamy do mnie na PW. Proszę nie zapominać o aktualizacji gry do najnowszej wersji.

#rozdajo #glupiewykopowezabawy #gry
  • 11
@rindo:
Rozumiem, wersja online?
Na Androidowej powinien działać mały myk ze zmianą czasu (nie będzie dalszego bezczynnego zysku po wyjściu), jeśli nie działa, to też nie zawsze zadziała, rozwiązaniem by było sprawdzanie czasu z serwera (jak w I grze), ale nie ma to sensu, gdyż generowałby to większe starty niż zyski.