Wpis z mikrobloga

#fut #fifa18

zainspirowany polecanych piłkarzy z Premier League, stworzoną przez @chim3ra, postanowiłem stworzyć własną. Jest rozbudowana głównie o tańszych graczy. Układ: od najtańszych do tych, którzy powinni oferować jak najwięcej jakości.

GK: Ederson, Begović, Lloris, Courtois, De Gea
RB: Clyne, Bellerin, Aurier, Walker, Valencia
LB: Masuaku, Alonso, Rose
CB: Rojo, Sanchez, Rudiger, van Dijk, Koscielny, Azpilicueta, Luiz, Bailly
CDM: Wanyama, Gueye, Fernandinho, Bakayoko, Kante
CM: Sanches, Can, Wijnaldum, Henderson, Lallana, Dembele, Herrera, Gundogan, Pogba
CAM: Lanzini, Sigurdsson, Rooney, Alli, Eriksen, De Bruyne
LM/LW: Izquierdo, Son, Sane, Martial, Mane, Sanchez, Hazard
RM/RW: Oxlade-Chamberlain, Bolasie, Zaha, Sterling, Willian, Mkhitaryan, Salah
ST: Musa, Antonio, Vardy, Rashford, Jesus, Lacazette, Lukaku, Aguero

Z ifów piłkarzy, którzy nie są gwiazdami, polecam: Ake 81, Young 84, Kolasinac 83, Obiang 81, Mooy 84, Lingard 82, Izquierdo 82, Willson 81, Zaha 84.
  • 11
@Veyn: @dylankaftan: wiecie że zależnie od formacji karty styli i wykorzystywanych schematów jeden będzie gównem a drugi bogiem? Mam dwa różne składy i w jednym salah ma 300 bramek i w drugim William 160 pgp na tym samym poziomie. Ale obydwoma składami gram inaczej bo są różnych formacji i wymagają innych schematów
@Pytoo: Oczywiście. Ale gdybym miał tych graczy ze sobą zestawiać to po zastanowieniu jednak Martial>Mane i Willian>Salah, co do Mkhitariana nie wiem bo nie grałem. Podobno dobry ale wolniejszy
@Veyn: Jeżeli chodzi o Mkhitariana to zagrałem nim już kilkaset spotkań i mogę z czystym sumieniem polecić, chyba najlepszy RM w PL w tej cenie. Jedyne z czym się nie zgadzam to Begovic przed Edersonem, reszta graczy to już kwestia gustu i stylu gry. No i dodałbym Arnautovica 86 do listy IF.