Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy!

Ostatnio okazało się, że w wyniku miesiąca plagi na wypoku populacja studniówkowiczów zmniejszyła się. W efekcie czego materiał o tym jak się na nią ubrać nie zyskał takiej ilości zainteresowania, który zagwarantowałby mu główną. Ale jak mawia tekst piosenki - kolejny dzień przynosi nam nowe szanse. Spróbuję zatem ją wykorzystać.

Ci, którzy mnie znają trochę dłużej wiedzą, że mam świra na punkcie języka polskiego. Ostatnio zacząłem zastanawiać się z czego wynika tak ogromna popularność wyrażenia "konstruktywna krytyka", w tym także tutaj, na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Bo przecież krytyka to zło, a tylko ta konstruktywna się liczy. Dumałem i dumałem, a rezultat tego dumania był na tyle przekonujący, że postanowiłem przelać go na "filmową taśmę". W efekcie doszedłem do jednego prostego wniosku:

Konstruktywna krytyka...


Ze względu na ogólny charakter filmu (jak i to, że jest w nim też kilka komentarzy z wypoka) czeka on na Was w wykopalisku:

https://www.wykop.pl/link/4112967/konstruktywna-krytyka-nie-istnieje/

Jak zwykle wzywam moich wiernych druhów, którzy zawsze wspierają mnie słowem, zarówno tym dobrym i miłym, jak i trzeźwiącym:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @wysprzeglik @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964

A także wszystkich Mirków i Mirabelki dobrej woli, którym ten film się spodoba do wykonania kilku stanowczych ruchów łopatą. Dajcie znać jak widzi Wam się taka forma na "irytującego vlogera" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pięknie dzięki za wszelkie wyrazy wsparcia!

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #jezykpolski #jezykowezagwozdki #zainteresowania
UszatyBloger - Czołem Mirasy!

Ostatnio okazało się, że w wyniku miesiąca plagi na ...
  • 4