Wpis z mikrobloga

Ehhhhh nowy rok nowe wyzwania i konto na rym. I weź tu oceniaj płyty jak uważasz sam sobie że danie np 4 gwiazdek płycie Idles Brutalism ale ona nie jest równa 4 danej 808's Kanye Westa ;/ Pierdziele takie ocenianie, wole zdecydowanie pisać i mówić o płytach i piosenkach niż je zamykac w ramach cyferek. Ale się wkurzyłem. A tak wgl to szukam kulegów i kulezanek na rym, więc dejcie swoje na pw, bede sobie miał znajomkow ʕʔʕʔʕʔ

Unwound - Disappoint

#muzyka #zimniokpoleca #unwound
A.....h - Ehhhhh nowy rok nowe wyzwania i konto na rym. I weź tu oceniaj płyty jak uw...
  • 22
O uj. A ja pół życia, [pół bo ostatnio zrezygnowałem z powodu braku rezultatów] szukam jakiegoś filmweba dla muzyki. Żadniej siedziałem dużo na last.fm ale to gówno jest z tym scrobblingiem. Są też polskie płyty? Oceny tylko w skali 1-5? Strona wygląda zarąbiście. Mam sentyment do internetu z 2007 roku.
@ShadyTalezz: Np. u mnie "piątki" to jest ciężka sprawa, dałem niby ~40 na ponad 6000 płyt i jak popatrzę, to są tam w zasadzie same oczywistości. I nie wiem, czy nie doceniam artystów, czy nie jestem normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to z 4,5 jest już u wiele lepiej ( )

PS. Jakbyś mógł to podrzuć mi swojego RYMa via PW