Wpis z mikrobloga

  • 0
@ScaRRyMaN tyle co do pracy około 4 km w jedną stronę. Ale był okres, że stał 4 dni i np jakiś weekend czy dwa dni jak mialem problem z zamkiem. Z tego co wyczytałem i sprawdziłem cała resztę to prawdopodobnie po prostu woda się skroplila. Na razie będę obserwował co się dzieje :P
@rob3rt90: nie mówię, że komponenty do wymiany bo nie wiem co siedzi w instalacji, chodzi mi o to jak wygląda, węże nie powinny być tak długie. Nie powinni Ci osadzać wtryskiwaczy na listwach, zamiast tego powinny być podłączone krótkimi wężykami pojedynczo do kolektora. Ma to ogromne znaczenie w sytuacji gdy jest krótki czas wtrysku, do tego takie długie węże spowalniają reakcję auta na pedał gazu - ktoś zrobił w taki sposób,
Plecakofil - @rob3rt90: nie mówię, że komponenty do wymiany bo nie wiem co siedzi w i...

źródło: comment_ndKb4nUl30jkevA387BTjdbzYokEPRcI.jpg

Pobierz
  • 0
@Plecakofil generalnie gość od którego kupowałem mówił, że jak on kupował to była założona instalacja i nawet na niej dojechał, ale coś tam mu się nie podobało i wymienił wszystko na nowe, ale w porównaniu do tego zdjęcia co wrzuciłeś to wszystko mam na wierzchu :d jutro wrzucę zdjęcie poglądowe. Ile taka impreza poprawkowo estetyczna może mnie wynieść, bo jeżeli chodzi o gaz i reakcje to raczej nie widzę różnicy w porównaniu
@rob3rt90: Ło panie xD Podskocz najlepiej do jakiegoś ogarniętego gazownika w okolicy (polecam zajrzeć na lpg-forum) i niech rzuci okiem na całość - trzeba by podłączyć pod komputer i sprawdzić korekty na wtryskach itp, czy z powodu kabli czasy wtrysku się nie wydłużyły. Dawno temu poprzedni właściciel zakładał?