Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 #gry #oswiadczenie #pcmasterrace
#!$%@?, oglądam sobie materiały z Wiedźmina, i dotarło do mnie że żeby doświadczyć całość tej gry trzeba ją przejść kilka razy, i zwracać uwagę na małe szczegóły, bo jest ich pełno. Jak na przykład muzyka która leci w tle kiedy Geralt opowiada o klątwie Marleny. Ta gra to po prostu arcydzieło, gra w którą naprawdę wpakowano mnóstwo pracy, potu, krwi i miłości. Idealny przykład jak zrobić dobrą grę, z którego niestety zagraniczni deweloperzy nie skorzystają, bo tam robią gry na odwal się, byle nabrać jak najwięcej kasy od głupich graczy którzy dają się oczarować różnymi świecidełkami i kłamstewkami marketingowymi. Chyba kupię tą grę jeszcze raz na GOGu jak będzie wyprzedaż, bo ta gra po prostu zasługuje na to żeby kupić ją dwa razy.
  • 6
@supra107:

trzeba ją przejść kilka razy, i zwracać uwagę na małe szczegóły, bo jest ich pełno


Aka trzeba przejść kilka razy, by wmawiać sobie jakie to idealne cudo.

zagraniczni deweloperzy nie skorzystają, bo tam robią gry na odwal się, byle nabrać jak najwięcej kasy od głupich graczy którzy dają się oczarować różnymi świecidełkami i kłamstewkami marketingowymi.


Bo downgrade'a i czarowania grafiką na zwiastunach Wiedźmina 3 wcale nie było?
A od dwójki
@supra107: akurat Wiedźmin ma takie replayability na dwa, maksymalnie 3 przejścia. Gameplayowo nie wymiata, zawsze po odnalezieniu Ciri zaczynał mnie nużyć, a w B&W dropowałem grę, bo już nie byłem w stanie wyrobić. Smaczki też idzie uchwycić w jedno przejście, poza kilkoma wynikającymi po prostu z alternatywnych dialogów/podejść do zadań. Oczywiście znajdą się tacy, którzy będą ogrywali Wiedźmina 3 nie wiadomo ile razy i argument o słabym gameplayu kompletnie do nich