Wpis z mikrobloga

Przygoda "kupno mieszkania" powoli dobiega końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po odrzuceniu mieszkania które niby miało 70m a w środku sie czułem jakby było 40 za chore kwoty, stoje pomiędzy rynkiem wtórnym a pic rel. Cenowo, po utargowaniu darmowego parkingu i piwnicy i lekkim zejściu z ceny zarówno moje wypatrzone mieszkanie z rynku wtórnego jak i pierwotnego wyjdą prawie identycznie. Z tą różnicą, ze nowe to nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co myślicie o tym mieszkanku? Południowa ekspozycja, 4 piętro na chyba 6, w budynku siłownia. Druga część budynku ma 16 pięter, ale to nie ta moja część na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby robyg, czyli biedronka mieszkaniowa, ale o dziwo:
- mieszkanie ma murowane działówki a nie karton gips
- to nie lawendowe wzgórza żeby było najtaniej jak się da
- są spore opóźnienia, ludzie sie denerwują, mi sie nie spieszy, więc jest szansa na lepsze rabaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieszkanie #pytanie #gdansk #trojmiasto #robyg
Rabusek - Przygoda "kupno mieszkania" powoli dobiega końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Po odrzuceni...

źródło: comment_t1EufeepKlwYzSBsXJCnjUzU6W5DIhqJ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@ziutek1294: jak dobrze że pracuje z domu i poruszam sie tramwajem, ahh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie ma patologii? Nie ma srających psów na środek chodnika? Połaziłem o różnych dniach po osiedlu i się nie spotkałem z niczym dziwnym, ale może Ty masz jakieś inside info które mnie ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek:
Tradycyjnie:
Na minus:
Rak nowego budownictwa -- łazienka przy wejściu do mieszkania. Czemu to #!$%@? -- pisałem ostatnio.

Na plus:
Kilka wyjść na taras.
Przyłącza do zlewu koło kuchenki -- wygodnie wtedy odlać wodę po gotowaniu i inne takie kuchenne ułatwienia.
Dwa sracze.
Mało okien w sypialniach -- światło nie #!$%@? bladym świtem i nie trzeba wydawać majątku na rolety, żeby się przed tym chronić.

Kurde, tylko jeden minus.
Z
  • Odpowiedz
Dwa sracze.


@Polinik: będzie garderoba zamiast sracza :) Mieszkamy w 2 z różowym więc nam to whatever
Dzięki za input, jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, jeszcze ściana w kuchni znika i robimy open spejs.
  • Odpowiedz
A, jeszcze ściana w kuchni znika i robimy open spejs.


@Rabusek:
A o tym nie pisałem, bo nie pamiętałem, czy wolisz osobną kuchnię czy jako aneks. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

będzie garderoba zamiast sracza :) Mieszkamy w 2 z różowym więc nam to whatever

Jak nie masz oporów srać przy różowej jak ona bierze kąpiel w pianie z maseczką na twarzy i jej to nie przeszkadza --
  • Odpowiedz
Jak nie masz oporów srać przy różowej jak ona bierze kąpiel w pianie z maseczką na twarzy i jej to nie przeszkadza -- to luz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polinik: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: rozkład nawet niezły jak na dzisiejsze standardy ale mała rada jak planujecie potomstwo to nie rezygnuj z dodatkowego wc ( przy 3 osobach już się przydaje dodatkowe pomieszczenie a przy 4 nie wyobrazam sobie inaczej chyba że to mieszkanie tzw przejściowe )i zostawiłbym ściankę grodzącą z kuchnią, wiem ze te ołpenspejsy są modne ale wg mnie mało praktyczne, przychodzą goście i .... zaglądają WAM do garów , albo gotujesz kalafior
  • Odpowiedz
@Polinik: btw Twój post w którym napisałeś:

- lokalizacja -- i nawet nie sama w sobie, tylko w relacji do naszego życia -- połączenie z pracą, uczelnią, gdzie się bawimy, jak daleko do znajomych, rodziny i w ogóle do miejsc, gdzie często jeździmy.

- okolica -- są tacy co lubią dźwięki miasta, są tacy co wolą ciszę

- cena -- czy nas stać na raty bez dziadowania.


I

A rzeczy typu
  • Odpowiedz