Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na kolejne w moim wykonaniu igrzyska #!$%@?!


Mam na #tinder około 300 par, każdy komentarz spod tego wpisu będzie wysyłany do lasek po kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec bądźcie kreatywni i mówcie co pisać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zdjęcia swoje mam autentyczne, opis w miarę normalny, a siebie oceniam na 6/10


edit: jak komuś dałem plusika to znaczy, że wiadomość wysłana

#badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #heheszki #przegryw
  • 585
@Kejesen: "SŁUCHAJ #!$%@?, BĘDZIESZ TAK MI SSAŁA #!$%@? PWCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ, MOŻE PRZEJDZIEMY DO RZECZY. NIE BĘDĘ #!$%@? YY ZAPRASZAŁ CIĘ NA RANDKI, I NIE BĘDĘ PŁACIŁ ZA JAKIEŚ DROGIE RZECZY #!$%@?, DROGIE OBIADY, CIUCHY DROGIE COKOLWIEK BO JEŻELI MA TO DZIAŁAC MIĘDZY NAMI TO MUSISZ SIĘ STARAĆ #!$%@? TAK SAMO JAK JA. CZYLI TO NIE JEST TAK ZANIM SOBIE ZARUCHAM, TO MUSZĘ SIĘ STARAĆ KUPUJĄC CI I DBAJĄC O CIEBIE.
  • 150
A gdzie klasyk? XD
Ty, słuchaj, jak ja kozak. Krótka piłka, 20:30, podjeżdzam, pakuje cie do wozu i jedziemy do mnie. Włosy na bok, nogi na bok, będzie szpachlowanko. Ja podjeżdżam, podaj adres. To będzie twoj najlepszy weekend ever :) Nie trać czasu na frajerów, łechtaczka będzie lizana. Essa
  • 151
A z mojej inwencji napisałbym tak
Hej, jestem nieśmiały... Trudno mi przychodzi pisanie z kobietami... O rozmowie nawet nie mówię bo to już w ogóle żenada. Myślisz, że jak dam mojej wykładowczyni z filozofii odlew mojego beniza wydrukowanego na szkolnej drukarce 3D z prośbą na karteczce o kontakt pod podany numer telefonu to napisze? Ma zajebiste cycochy, prawie jak Ty. Jak uważasz że to zły pomysł, to mogę dać go Tobie. #!$%@?