Wpis z mikrobloga

Wykop to jednak serwis dla ludzi których łatwo zadowolić. Największą rozrywką dla nich to oglądanie jak patol jakim niewątpliwie jest rafatus ma nasrać do wiadra czy próbować wyruchać swoją patologiczną towarzyszkę. Mało tego - płacą spore kwoty by to ujrzeć. Nie wiem ile kosztują żetony na showupie i ile zarabiał na poprzednich streamach ale obstawiam, że zarobił na datkach kilkaset/kilka tys złotych (może jest tu jakiś weteran który to liczy, to niech poprawi).
Wiem, że to Wasza kasa, możecie zrobić z nią co chcecie... ale płacić patoli by jeszcze niżej (o ile się da) upadła? Do mnie to #!$%@?. Serio wolicie przelewać patusowi który przeznaczy to na fajki i wódę niż na np schronisko czy wośp?
Mam tu konto od prawie 10 lat, pamiętam jaki był poziom na początku - teraz z roku na rok poziom obniża się w tragicznym tempie...

#rafatus #patostreamy #patologiazewsi #gorzkiezale
  • 19
@chomik3: Drogi kolego, ale ja nie rozumiem jednej rzeczy. Ja np. nie lubię piłki koszykowej, to nie wchodzę na forum fanów NBA i im tam nie piszę, jakie to jest bez sensu, i że mi się to nie podoba. Fakt, faktem prezes pokazuje sztukę rynsztokową, ale jeżeli Cię ona nie interesuje, to dodaj tag na czarno i go nie oglądaj. Po co się denerwować nie potrzebnie i kłócić.

Pozdrawiam
@bugzer: Akurat mam swoją działalność i sobie ją chwale... Dziwi mnie jedynie fakt, że większość osób jest za patusem. "polaczku" - to obraza? Czyli według Ciebie "polaczki" to typy które w "fabryce smrodu" a "prezesi" to idole szlachty bo srają do wiadra i się ruchają przed 10k ludzmi?
No wiesz, oglądaj sobie co chcesz. Ja wole zobaczyć jakiś film sci-fi lub wojenny, inni lubią komedie, inni horrory, Ty akurat lubisz oglądać
@chomik3 nie rozumiesz po co to oglądamy i nigdy nie zrozumiesz. Oglądanie tego wszystkiego to filozofia życiowa. Jak coś cię ominie to jesteś w plecy. Ty nie oglądałeś nic do tej pory. Wszedłes do złych drzwi. Wyjdź i je za sobą zamknij.
@chomik3: masz zawsze mozliwosc dania tag na czarna liste. Skoro to nasza kasa, to po co sie pytasz dlaczego przelewamy patusom, albo pytasz sie dlaczego nie przelewamy na wosp, czy co tam bylo? Nasza kasa, to nasza kasa, i tak jak napisales mozemy robic z nia co tylko chcemy. Ciebie dupa szczypie chyba, bo koniecznie chcesz jakas chyba gownoburze rozpetac. Jak mi sie jakis temat nie podoba, to laduje na czarnej
Najlepsze jak bronią tych patusów a śmieją się z ludzi którzy oglądają trudne sprawy albo dlaczego ja, podczas gdy nawet te gównoseriale mają więcej sensu.

@chomik3 nie rozumiesz po co to oglądamy i nigdy nie zrozumiesz. Oglądanie tego wszystkiego to filozofia życiowa. Jak coś cię ominie to jesteś w plecy. Ty nie oglądałeś nic do tej pory. Wszedłes do złych drzwi. Wyjdź i je za sobą zamknij.

Jeszcze to doszukiwanie się w