Wpis z mikrobloga

Dziś przyszło mi wymienić prawko. I przy okazji wymiany dokumentów trzeba uiścić daninę na ten urzędniczy #!$%@?. Idę do kasy a tam nalepka pic rel. Myślę sobie sprawdzę jak ta innowacyjność wychodzi.
Poproszę telefonem mówię, Pani w okienku mówi, że nie można( ͡° ʖ̯ ͡°) Pytam dlaczego nie można skoro nalepka i w ogóle, pani zmanierowana odrzekła, że nie można bo nie¯\_(ツ)_/¯. Ech w urzędach jak w chlewie obsranym gównem #zalesie #urzedasstory teraz pisze emaila do starostwa , ciekawe czy mi coś odpowiedzą.
szwajc124 - Dziś przyszło mi wymienić prawko. I przy okazji wymiany dokumentów trzeba...

źródło: comment_QJcoUUc6u0Bpfze09BVYuA21QkvpRbdp.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Lipathor: Niby babka ok 30-35 lat wiec powinna umieć klikać w komputer. i obsługiwać takie pierdoły, skoro pracuję w Starostwie na kasie. Chyba że ministerstwo zapomniało o szkoleniach
  • Odpowiedz
  • 2
@szwajc124 najgorsze jest to ze na utrzymanue tego bajzlu i tak idzie kasa z podatków. a potem za poszczegolnw usługi i tak trzeba płacić jakies chore kwoty. no bo która firma zadałaby tyle za wydanie plastiku
  • Odpowiedz
@szwajc124: A co za różnica czy karta czy telefonem? Znaczy ok, zależy czy byś zapłacił tel zbliżeniowo czy blikiem, bo blikiem nie można chyba wszędzie. Ale jeśli zbliżeniowo, to co za różnica. Głupia jakas.
  • Odpowiedz
@szwajc124 ja tak różowemu chciałem zapłacić xd widzę terminal to mówię, że zapłacę karta, a ta donie " a było zgłaszane w tamtym pokoju bo jak nie to się nie da karta " xd kuhwa xd miałem na twarzy
  • Odpowiedz
@szwajc124: Miałem podobna sytuację. Ostatnio wyrabiałem sobie paszport. Idę do okienka zapłacić opłatę za wyrobienie i jest oczywiście naklejka, że można płacić kartą jaką tylko się chce to sobie myślę super bo zazwyczaj wszędzie płacę kartę bo nie lubię mieć przy sobie dużo gotówki, tylko jakieś drobne jakby co a wyrobienie paszportu trochę jednak kosztuje - 140 zł. No i Pani pyta o wszystkie dane wpisuje no i na końcu mówię,
  • Odpowiedz