Wpis z mikrobloga

Mireczki, we wtorek rozmowa kwalifikacyjna, trzymajcie za mną kciuki! Macie jakiś pomysł na przygotowanie się do pytań po angielsku? O co mogą zapytać itd? Ostatni kontakt z mówieniem miałam w liceum ( ͡° ʖ̯ ͡°) na studiach angielski to był śmiech na sali. Jestem w stanie się wysłowić, ale często mi brakuje słów, o gramatyce nie wspominając... #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #angielski
  • 10
@zaba34: Jeżeli nie jest to praca w która polaega w głównej mierze na operowniu angielskim, to powino wystarczyć jeżeli pracodawca zauważy, że rozumiesz co do Ciebie mówi i będziesz w stanie jakość odpowiedzieć. Najcześciej pytają o Ciebie, twoją poprzednia prace lub dlaczego ich wybrałaś.
@NietypowyRumunskiNiedzwiedz: nie mówię o płynnym mówieniu, tylko żeby sie nie dać zaskoczyć czyms ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wesoly_olowek: dzięki, na takie coś jestem przygotowana. To nie są jakieś nie wiadomo jakie stanowiska bo dopiero zaczynam, wątpię żeby ten angielski był serio potrzebny. @krygv: tu właśnie jest problem, złożyłam CV tam na 5 stanowisk ale zapomniałam w czasie rozmowy telefonicznej zapytać na jakie jest rozmowa xD