Wpis z mikrobloga

Informacja dla matek karmiących (pewnie zostanę za to mocno zjechana, znając tutejsze podejście do karmienia, ale trudno xDD)

Przy każdym dziecku miałam problemy z laktacją. Ogromne. Okazało się, że pomaga mi słód jęczmienny. Można go dodawać np do wypieków (do kupienia bez problemu jako osobny produkt), jest w piwie (najlepiej dla karmiacych by jednak było bezalkoholowe), w kawie zbożowej i jest też taki preparat Femaltiker ze słodem, ale jest droższy niż wcześniejsze rozwiązania.
Jeśli więc któraś z Was miałaby problemy z karmieniem (albo, drodzy panowie, jeśli Wasza kobieta ma taki problem), niech podpyta lekarza czy może suplementy ze słodem brać :) Sam słód szkodliwy w żaden sposób być nie powinien i nic się nie stanie, gdy będzie się go dodawać do jedzenia. Jednak podpytać specjalisty nie zaszkodzi.

Ot, taka rada od matki-polki xD

#dzieci #laktacja #karmieniepiersia #cycki (ależ będzie krzyk!) #rozowepaski #niemowlak #niemowlaki #noworodek
  • 9
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona no od dawna wiadomo że 'piwo' pomaga tylko że zbyt dużo kontrowersji wzbudza XD
Patrząc z perspektywy czasu na moją laktacje, to co tu dużo mówić, #!$%@?łam na całej linii. Nawet mi to do głowy nie przyszło, ot wyparowało. A femaltiker był w domu bo dostałam od położnej () Jezuuu jaka ja byłam wtedy rostrzepana XD Może z drugim będzie lepiej ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona spokojnie :) na szkole rodzenia otwarcie się mówi, że słod pomaga na laktacje :) na mnie piwo bezalkoholowe niestety nie działa, femaltiker mi nie smakuje... a mleko plynie:p w
  • Odpowiedz
  • 1
@pucka25 tak to jest jak na szkole rodzenia się nie chodziło, a nikt przez 4 lata nie podpowiedział takiego rozwiązania ;)
Ale dobrze ze choć przy trzecim się dowiedziałam. Bo chciałabym jednak tym razem trochę pokarmic; )
  • Odpowiedz