Wpis z mikrobloga

Dziś ozonowanie mieszkania poza Londynem. Klient podpisał kontrakt na pół roku na wynajem mieszkania, po czym się okazało że nie może tam mieszkać z powodu alergii. Może ktoś wcześniej miał tu jakiegoś zwierzaka albo są grzyby, pleśń i roztocza. Niektórzy w niedzielę nie odpoczywają ¯_(ツ)_/¯
#londyn #uk #ozonowanie #zdrowie
CzapkaG - Dziś ozonowanie mieszkania poza Londynem. Klient podpisał kontrakt na pół r...

źródło: comment_uWus08dkFfAYYSmZQT2SaAsHKCctzyb9.jpg

Pobierz
  • 21
@skydancer zależy od kubatury. Przeważnie 40£ za pomieszczenie. Większe pomieszczenia dzieli się w zależności od potrzeb. Więcej jak 20m2 przy wysokości 2.5m na raz się nie ozonuje.
@pawelwykop: Folia jest właśnie po to żeby, podzielić pomieszczenie. To ile trzeba ozonować wynika z doświadczenia. Nie ma na to tabelek ani wzorów. Jest sporo czynników. Ilość przedmiotów w pomieszczeniu, czy jest pleśń, smród po psie, tytoniu albo moczu...
@Borntobefit: Mam tyle ile uzgodnię z klientem.
@CzapkaG: znajomy ma grzyba w jednym pomieszczeniu - powiedz mi czy trzeba ozonować cały dom i co jaki czas, jeśli w ogóle, trzeba ten proces powtarzać. W ktorej czesci kraju działasz?
@patrol798: Przede wszystkim powinno się usunąć przyczyna powstawania grzyba. Jeśli się nie da, trzeba wyczyścić odpowiednimi środkami które wnikną w ścianę (czy co tam jest zagrzybione). Może to być jakiś środek na bazie chloru (wybielacz na przykład). Potem wchodzę ja cały na biało ;) Czy powróci albo kiedy powróci to zależy jak wygląda reszta pomieszczeń w domu.