Wpis z mikrobloga

Misiaczki, mam pytanie do #fryzjer lub kogoś kto ma podobną #fryzura do tej ze zdjęcia.

Otóż mam podobnej długości włosy, podobnie zaczesywane, ale nie umiem o nie zadbać - tzn. nie umiem ich ułożyć tak żeby wyglądać dobrze chociażby w pracy albo podczas wyjścia gdziekolwiek. Układam sobie włosy na paście got2b beach boy matt ponieważ ona najbardziej mi przypasowała kiedyś, na krótszych włosach - teraz urosły i jest problem. Kupiłem już dwie inne pasty i obie okazały się być klapą - włosy szybko się przetłuszczają albo w ogóle nie układają.

Sytuacja na teraz wygląda tak, ze ułożę sobie na tej mojej paście włosy to przez 2 godziny max. są takie jak bym chciał żeby były a potem opadają, klapią, rozdzielają się, nie trzymają kształtu.

I tutaj pojawia się pytanie:

Czy macie jakieś sprawdzone pasty / pudry, cokolwiek co mogłoby być aplikowane raz, rano, i wytrzymało chociażby do późnego popołudnia? nie chcę mieć przy tym tony chemii na włosach.

Dzięki za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º).

#pytaniedoeksperta #fryzjerstwo #modameska
Roosevelt - Misiaczki, mam pytanie do #fryzjer lub kogoś kto ma podobną #fryzura do t...

źródło: comment_650I1EHgBt3ihBufdDSY05wtELleFmaJ.jpg

Pobierz
  • 36
@Roosevelt ja zawsze z rana mocze włosy później za pomocą grzebienia zaczesuje je w formę która mi odpowiada, dobrze susze i nakładam reuzela różowego gicik amen do wieczora z włosami nic się nie dzieje
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vomalio: nie słyszałem nigdy o pomadach woskowych ale z filmików na YT widzę że ciekawa rzecz - zgłębię temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MateuszOM: właśnie u mnie to jest to że kąpię się wieczorem więc nic nie da suszenie włosów po umyciu... czy rano zwilżając i susząc włosy uzyskam ten sam efekt co susząc całkowicie mokre włosy zaraz po kąpieli?
@Kamkov: będę musiał zacząć stosować
@Roosevelt: umyj rano i wysusz na szczotce, albo jak nie masz to po prostu do tyłu susz i ręką pomagaj. Potem nałóż paste i zobaczysz różnicę z jaką łatwością leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do pudru, mi wczoraj fryzjer nałożył pierwszy raz - trzyma jak cholera, wygląda jakby nic nie było na nich, ale już w dotyku jak wata cukrowa i się plączą, więc dotykać średnio,
@hvdy no ja właśnie miałem raz na głowie puder, po obcięciu, na krótkich włosach dlatego jestem ciekaw jak na dłuższych bo wtedy zrobił na mnie efekt dosyć dobry.
@Roosevelt: wydaje mi się, że trzymać powinna mocno, ja wytrzymałem godzinę, bo w dotyku jak wata, a mam nawyk poprawiania i po powrocie do domu zmyłem :P