Wpis z mikrobloga

TL;DR: dzisiaj z kolei spotkałem Koreańczyka idiotę.

Afrykański sztos.

W lobby jednego hotelu w Addis Abebie poznałem Kiyu, Koreańczyka, z wielką walizą i jeszcze większą lustrzanką przemierzającego niestrudzenie niebezpieczne korytarze międzynarodowych afrykańskich hoteli. Obaj nabraliśmy ochoty na zachodnie żarcie więc wybraliśmy się do pobliskiej knajpy na burgery (mój kolejny głupi pomysł).

Czekając na zamówienie przysiada się do nas jakiś koleś w dredach. Mówi, że pracuje w naszym hotelu (jasne), że już nas tam widział (aha) i że może nam załatwić wszystko aby umilić pobyt. Wymiana pieniędzy, wynajem samochodu, dziewczynki, wycieczki, no zaraz nam tu chyba zatańczy. Od razu wiem jaki to typ człowieka i już mam mu delikatnie kazać #!$%@?ć ale Kiyu daje z nim w gadkę, że o jaki Etiopia to wspaniały kraj, cudowni ludzie, jakie i po ile ma te wycieczki. Nie dam rady tego słuchać więc wychodzę do kibla.

Po powrocie burgery już czekają, naciągacz gdzieś zniknął. Siadam, pytam się gdzie nasz afrykański kolega i odgryzam kawał buły. Poszedł wymienić pieniądze. W tym momencie przestaję na chwilę rzuć. Jak to? A, wiesz, okazał się na tyle miły, że nie chciał nam przeszkadzać w obiedzie i zaraz mi tu przyniesie wymienione 50 dolarów po dobrym kursie.

Ze śmiechu aż się zakrztusiłem tym kotletem z hieny trzeciej kategorii. I jak tu nie kochać tych poczciwych Koreańczyków:)

#wanderlust - tag z mojej obecnej tułaczki po Rogu Afryki (oraz wcześniejszych podróży i opowiadanek).

#sztos #podroze #podrozujzwykopem #heheszki #pieniadze #finanase #afryka #etiopia #ciekawostki
Dwadziescia_jeden - TL;DR: dzisiaj z kolei spotkałem Koreańczyka idiotę.

Afrykańsk...

źródło: comment_E8t8uyrpz3G7gkhPfXhhlJLwHOwnVco9.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
za plus bycia Polakiem

Raczej ciężko jest nas zrobić w chooya, bo życie w tym kraju uczy nikomu i niczemu nie ufać


@Arthaniel: Czyli mówisz, że plus bycia Polakiem jest taki, że nikt nas nie oszuka i nie okradnie, bo sami jesteśmy oszustami i złodziejami?

Gurwa, sami nie wiecie co piszecie xD
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, napisałeś wyraźnie, że plus bycia Polakiem jest taki, że wychowujemy się w kraju, gdzie niczemu i nikomu nie można zaufać. A nasz kraj jest niezwykle homogeniczny, czyli wychowujemy się wśród Polaków, dzięki którym uczymy się, że nikomu nie można ufać.

Tobie trzeba tłumaczyć co napisałeś, bo sam nie ogarniasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: za plus bycia Polakiem

Raczej ciężko jest nas zrobić w chooya, bo życie w tym kraju uczy nikomu i niczemu nie ufać

@Arthaniel: Czyli mówisz, że plus bycia Polakiem jest taki, że nikt nas nie oszuka i nie okradnie, bo sami jesteśmy oszustami i złodziejami?

Gurwa, sami nie wiecie co piszecie xD

Ziomuś, na egzaminie gimnazjalnym to chyba miałeś spore problemy z interpretacją tekstu co nie?

Raczej OP miał
  • Odpowiedz
@ravau: No ale #!$%@? z tego, czy to na olx/allegro czy u ciebie na rogu za blokiem, napisał wyraźnie, że PLUS BYCIA POLAKIEM JEST TAKI, ŻE WYCHOWAŁO SIĘ W KRAJU, GDZIE NIKOMU NIE MOŻNA ZAUFAĆ.

Poza tym to, że ograniczasz się do stwierdzenia, że u nas jest sporo kombinatorów w ogóle zmienia wydźwięk twierdzenia sub-opa. On napisał o wychowaniu się w kraju pełnym oszustów, ty napisałeś, że u nas jest trochę
  • Odpowiedz
Dobra, pieprzyć to, OP daje wpis, że Koreańczyk jest naiwny i dał się oszukać, sub-OP daje komentarz, że wychowanie się w Polsce oznacza wychowanie w kraju pełnym oszustów i zaraz pewnie dostanie więcej plusów niż autor wpisu.

Tak bardzo na wypoku lubicie pluć na Polskę że aż zatracacie jakiekolwiek zmysły, po co ja walczę z wami wiatrakami to nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
Tak bardzo na wypoku lubicie pluć na Polskę że aż zatracacie jakiekolwiek zmysły, po co ja walczę z wami wiatrakami to nie mam pojęcia


@wykopiwniczanin: Dziękuję że to robisz i że zwróciłeś na to uwagę.
  • Odpowiedz
@Dwadziescia_jeden: Raczej inna mentalność niż idiota. A Polacy to taka druga Etiopia i mamy chyba jakieś murzyńskie geny więc od razu dla rodaka wiadomo co jest grane... po prostu z murzynem jak brat z bratem... powinieneś mu jeszcze jakąś spółkę zaproponować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz