Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam pewien pomysł na #wyjsciezprzegrywu
Mam 25 lvl i w kontaktach z kobietami ciągle czuję "ciężar" prawictwa. Myślę "jak to będzie", gdy w końcu przejdziemy na wyższy poziom znajomości.
Do tej pory, oprócz braku #benizintovagina, nie były mi dane żadne inne #seksy. Dziewczyny trzymałem jedynie za rękę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A gdyby tak zmienić grupę docelową na #katolckielaski i wciskać kit, że jestem prawikiem nie dlatego, że jestem piwniczakiem, ale, że mam zajebiście silną psychikę( ͡º ͜ʖ͡º) i jestem wartościowym facetem. Ten plan co prawda próbowałem wprowadzić w życie już kilka lat temu, ale na dłuższą metę nie byłem w stanie przebić się przez ich opory przez czymkolwiek więcej niż pocałunkiem (choć i z tym bywa ciężko). Z drugiej jednak strony, z przegrywa stałbym się w ich oczach wygrywem. Samiec #alpha można powiedzieć :D

Wiem, że można iść na #divyzwykopem, ale myśl o zarażeniu się jakimś g*wnem mnie odstrasza. Poza tym, ch*jowo bym się z tym czuł... Nie wiem - może to jakieś resztki rigcz-u...

#przegryw #stulejacontent #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 17
Zasadniczo pójście w katolickie wartości jest bardzo dobrym wyjściem w Twoim przypadku, m.in. ponieważ:
- oazowiczki i inne takie mają jednak trochę inny system wartości i nie musisz być playboyem; one oczekują raczej, że będziesz miał bardzo silną, niezachwianą wiarę, będziesz podzielał ich wartości i najlepiej, jakbyś jeszcze coś działał w Kościele,
- katolickim dziewczynom prawictwo nie przeszkadza,
- jeśli sam przyjmiesz ich światopogląd, to i Ty będziesz się cieszył, że Bóg
Dziewczyny trzymałem jedynie za rękę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: "Ten plan co prawda próbowałem wprowadzić w życie już kilka lat temu, ale na dłuższą metę nie byłem w stanie przebić się przez ich opory przez czymkolwiek więcej niż pocałunkiem (choć i z tym bywa ciężko)" - zdecyduj się, bo historia nie trzyma się kupy.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Seems legit, ale pamiętaj, że tymi laskami przed ślubem nic nie zdziałasz. Jeśli jesteś w stanie to zaakceptować, no to nie masz się nad czym zastanawiać. Zawsze to lepiej niż pogłębiać spierd#lenie siedząc sam w piwnicy. Może jeszcze na ludzi wyjdziesz :)