Wpis z mikrobloga

@Envelo, mam 2 pytania.
1. Była zmiana w formularzu zamawiania neopaczki i już nie trzeba podawać urzędu pocztowego, w którym się nada paczkę? - JUŻ WIEM - NIE TRZEBA, zmiana na +.
2. Czy powinienem otrzymać potwierdzenie nadania paczki (czyli odcięty jeden element z wydrukowanej etykiety), czy moim potwierdzeniem nadania paczki jest informacja w elektronicznej skrzynce, że paczka została nadana? A całą etykietę, którą wydrukowałem Poczta sobie zatrzymuje dla siebie?
#envelo
  • 4
@Envelo: innymi słowy, oddaję paczkę, etykietę i sobie idę nie biorąc podbitego świstka?
Bo właśnie do tej pory (przez już ponad rok) Pani w okienku oddzierała i oddawała mi jedną z tych dwóch górnych "etykiet", którą podbijała stemplem.
Ale dzisiaj mnie zagięła mówiąc, że potwierdzenie powinienem chyba mieć online, a cała etykieta jest dla nich. Bo jak mi odda jedną z części, to później któraś placówka nie ma papierowego potwierdzenia dla
@Envelo: dziękuję za wyjaśnienie.
Bardziej bym powiedział, że dawniej nie do końca wiedziała jak ma obsłużyć takiego klienta, co przychodzi z "dziwnymi paczkami" ;p
No i tak od roku mi te potwierdzenia dawali.
Tak więc wyjaśnię to następnym razem z Paniami, tak by nikt tam nie miał już utrudnień przez to.
Pozdrawiam.