Wpis z mikrobloga

@Veigar:

Na Allianz Arenie jeszcze się gwiżdże na swoich piłkarzy.


XXDD

wygrzebałeś jakąś pojedynczą sprawę sprzed 6 lat o której nikt nie pamięta i porównujesz to do sytuacji gdzie fani Realu prawie przy każdym przegranym lub zremisowanym meczu wygwizdują swoją drużynę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Robben zawalił karnego, który kosztował Bayern wygraną Ligę Mistrzów, a Real Madryt stracił 2 punkty w lidze xd
@Veigar: no to chyba jesteś wyjęty z rzewistości, albo nie masz pojęcia o piłce skoro przytaczasz case Neuera.
Gość przeszedł z Schalke do Bayernu pomimo ogromnego sprzeciwu fanów, którzy nie chcieli go w zespole.
Neuer znany był z tego, że po meczu w którym Schalke wygrało z Bayernem, przez co Bayern pośrednio przegrał mistrzostwo Niemiec na rzecz Wolfsburga. Neuer celebrował prowokując kibiców Bayernu parodiując Olivera Kahna.
Co spotkało się z ogromną
c.....1 - @Veigar: no to chyba jesteś wyjęty z rzewistości, albo nie masz pojęcia o p...
@cyrulik1: pojedyncza sytuacja xdddd? Kibice bayernu wygwizdali juz nie raz swoich pilkarzy, Neuer,vidal,robben,Ballack, ze roberto kiedys tez dostal za swoje wiec nie #!$%@? farmazonow ze pojedyncza sytuacja pozatym to wygwizdanie robbena za to, ze zawalil 2 karne z bvb i chelsea bylo fatalne ze strony kibicow Bayernu, jeszcze chcieli zeby odszedl a w nastepnym sezonie wygral im lige mistrzow xd
@#!$%@?: bo to są pojedyncze sytuacje. Widzisz, żeby co kolejkę gwizdali na Bayern?
Jak Bayern przegra 0:4, Robben nie strzeli najważniejszego karnego, to jasne, że będą gwizdać, zresztą tak jak w każdym klubie na świecie.
Jak Arsenal grał z Bayernem, to kibice Arsenalu wygwizdywali swoich własnych piłkarzy, a kibicowali i oklaskiwali Bayern.
A w takim Realu to gwizdanie na własnych piłkarzy to już staje się regułą.
Nawet sami piłkarze są atakowani przez
@Veigar: bo ty się przypierdzieliłeś i chcesz pokazać jak to inne kluby też gwiżdżą na piłkarzy.
Ja ci tylko pokazuje, że na Santiago Bernabeu jest to najczęstszy przypadek i gwiżdże się tam nawet na piłkarzy po wygranym meczu.
@Veigar: bo cię dupa zapiekła, że wspomniałem o Santiago Bernabeu w wpisie i zacząłeś mi wysyłać pojedyncze przykłady gdzie kibice innych klubów też gwizdają na swoich piłkarzy, a ja chce ci jakoś przekazać, że to fani realu są głównie znani z takiego podejścia do własnej drużyny i gdzie inne kluby sporadycznie gwiżdżą na swoich zawodników po jakichś niepowodzeniach, to kibice Realu wylewają szambo nawet po wygranych meczach. Zresztą nawet wystarczy poczytać
@Veigar: no tak, zapytaj się 100 fanów piłki na wykopie, kto wylewa kto wylewa szambo na swoich piłkarzy.
Pewnie z 50% powie ci, że Real, 10-20% że Arsenal, o Bayernie może nawet nie wspomną.
Co jak co, ale Bayern jest dosyć znany z kultury kibicowania, przynajmniej jak na standardy europejskie, bo wiadomo, że kibice lokalnych klubów są bardziej oddani.
@Veigar: chyba nie rozumiesz jak działa statystyka.
mogę przewertować tysiąc stron w historii tagu i podać ci setki przykładów jak ludzie wstawiali screeny z strony fanów realu, gdzie napierdzielają na swoich zawodników ile popadnie.
Nawet teraz mogę wejść na stronę fanów Realu i ci wysłać z kilkadziesiąt screenów jak wyzywają ich od najgorszych.
A ile takich rzeczy znajdziesz z fanami Bayernu? kilka-kilkanaście? No ale dla ciebie jeden przykład to wszystko wywraca