Wpis z mikrobloga

@William_Lawson: Bardzo mi się podoba, że jest u nas tak wielu ogarniętych, młodych producentów. Nawet z mojego miasteczka dwóch gości robi sztosy lepsze niż na niejednych albumach top 10 list przebojów. Także powodzenia, działaj, wydawaj i rozwijaj talent bo potencjał jest.
@Kardig: nawet nie pytaj ile ja nad voxami siedziałem... to jest zawsze najstraszniejszy etap produkcji, bo po prostu nie jestem w tym mistrzem, tak samo @MrXavery nie wiem jak bardziej to zmixować, żeby było to takie chamskie jebnięcie nawet jak u Ciebie w trackach, bo właściwie niuskul trochę dąży do tych #!$%@? kompresji
@Kardig: każdy tutek mówi coś innego i błądzę totalnie w tym miksowaniu wokali. Dodaj do tego niezbyt fajne warunki nagrywkowe (mam u siebie w kawalerce mini studyjko nagraniowe). Vox potrafi się czasami tak #!$%@? odbić i trafić do majka, że woksy nawet po denoisie muszą być #!$%@?, ale nie mogę tego wytrackować :(
@MrXavery: chciałbym tak umieć jak skraaalugz, ale nie wiem od czego to zależy, za cienki jestem :D