Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym #niedzielnywywiad mamy rozmowę z współtwórcą ICONOMI na temat pakietów aktywów cyfrowych, czyli DAAs.

W ostatnim czasie można zaobserwować wysyp platform do zarządzania cyfrowymi aktywami. Co sprawia, że ICONOMI stanowi unikalne rozwiązanie, jak twierdzicie na swojej stronie internetowej?

Jani Valjavec: ICONOMI jest jednym z pierwszych projektów, który spełnił swoje obietnice. Koncepcja, na której opiera się ICONOMI, jest prosta: połączyć doświadczonych profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem aktywami z nabywcami, czyli użytkownikami platform. W ten sposób udało nam się stworzyć unikalny rynek, umożliwiający każdemu wejście w świat kryptogospodarki minimalnym nakładem kosztów. Zasadniczo rzecz biorąc, jesteśmy pionierami w budowaniu mostów między nową a starą gospodarką.

Przy dwudziestu różnych szeregach aktywów cyfrowych (DAAs) zarządzanych przez wyspecjalizowane grono managerów nasza platforma zarządzania aktywami cyfrowymi (Digital Asset Management Platform) oferuje duże możliwości dywersyfikacji inwestycji. Dzięki temu użytkownicy mogą przebierać w ofercie stosownie do swoich preferencji. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 100 tys. użytkowników, którzy każdego dnia wpłacają środki o łącznej wartości miliona dolarów.

Cały wywiad na stronie: https://bithub.pl/wywiady/niedzielnywywiad-nowa-generacja-cyfrowych-aktywow/

#kryptowaluty
  • 2
ICONOMI jest jednym z pierwszych projektów, który spełnił swoje obietnice.


@Bithub: czy ja wiem pełne KYC przy wpłacie + 1000 Euro w tym także dla krypto walut taki absurdalny limit jest. Gdzieś mam osobiście coś takiego.
To już lepiej sobie samemu coś takiego zrobić.