Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie planowania odświeżenia i wykończenia mieszkania. Z wyborem farby już sobie poradziłem, bo z wielu źródeł polecano Beckers, a armatura (właściwie tylko baterie)? Podobają mi się produkty Deante i Ferro, ale gdzieś tam mi się kołacze, że może lepiej dopłacić do Grohe/Hansgrohe?
Z wykopu już wiem, że w to zaopatrzyć się należy w zielonalazienka/lazienkaplus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po farbę i tapetę lecieć do marketów budowlanych czy może lepiej jechać na Bartycką?
Jakieś godne polecenia sklepy meblowe (sofa z funkcją spania i łóżko do sypialni) czy jestem skazany na produkty Ikea?

#remontujzwykopem #urzadzajzwykopem #mieszkanie #remont #meble #warszawa
  • 5
@matti05: jestem po remoncie, farby kupilem drozsze marki Flugger. Najlepsze farby jakie mialem w zyciu (z perspektywy uzytkownika od 3 miesiecy). Mozna szorowac, myc, a farba i kolor dalej sie trzymaja. Jesli chodzi o lozko do sypialni to kupilem w dreams design. Bardzo fajne, tapicerowane kontynentalne ze skrzynia. Materac po przeczytaniu wielu opinii kupilem wersje prawie topowa z IKEA. Same lozka i sofy w IKEA sa bardzo fajne, to raczej dobry
@matti05 Co do tapet to ja kupowałem w http://walldecor.pl na Wale Miedzeszyńskim. Bardzo duży wybór. Ceny pewnie wyższe nie w marketach, ale też wzory moim zdaniem dużo ciekawsze. Mają swoich ludzi od układania. Ja jeszcze swojej tapety na ścianie nie ułożyłem, bede to robił za jakieś 2-3 tygodnie, więc o efekcie końcowym jeszcze nie mogę napisać.
Co do sklepów internetowych, to ja bym się do dwóch nie ograniczał. Często różnice w cenie
@matti05 ferro jest produkowane w chinach i zdaniem mojego hydraulika kiepska jakosc. Deante chyba bylo polskie, ale nic o tym nie wiem, poza tym, ze u babci bateria zlewozmywakowa byla po 2 latach nie do naprawienia:) KFA (czasem tez podpisane po prostu Armatura) jest polska, ale podobno technologia produkcji jest dosc stara. Polecam Grohe, Hansgrohe i Ideal Standard (mało popularne w Polsce). Tak mi doradzil hydraulik i takie jest też moje zdanie.