Wpis z mikrobloga

J 27 Leeds

Zgłoszenie nr 220 z dnia 2018-02-18 18:06:17

Imię: J
Wiek: 27
Miejscowość: Leeds
Kim jestem?
Janek, lat 27.
Mieszkam w dosc nieduzej odleglosci od Leeds gdzie pracuje jako transport manager przy okazji rozwijajac swoja wlasna firme.
Pochodze z uroczej wioski na Podlasiu. Tak, mowie "dla mnie" ale to chyba jedyna moja wada... No powiedzmy

Wygląd
193cm wzrostu, ciemne wlosy, niebieskie oczy, brak tatuazy, kompletne uzebienie:)

Zainteresowania
W wolnym czasie gotuje (uwielbiam), czytam(duzo) lub podrozuje.Czasem sa to popoludniowe wypady za miasto, okazjonalnie wyjazdy nad morze czy jeziorka.
Gdy mam wiecej czasu robie weekendowe wyjazdy chocby do Amsterdamu, Paryza, ostatnio Rzym
Na dluzsze urlopy zazwyczaj wybieram sie autem. Objechalem do okola Francje i Niemcy. W tym roku przymierzam sie do kolejnej wyprawy:)
Mieszkam sam wiec zawsze staram sie czyms zajac. Nie lubie monotonni i zamykania sie 4 scianach ze wzrokiem utkwionym w ekran.

Czego oczekuję?
Osoby ktorej nie bedzie przeszkadzal fakt, iz chce zyc za granica... Taki jeden wielki warunek bardzo ciezki do spelnienia.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mam kilka ciekawych opcji, kazda rownie ciekawa i zapewniajaca dobre samopoczucie dla nas obojga:)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Dzieci, slub tak
Uzywki- nie jestem fanem. No moze nie liczac browara przy grillu:)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyleeds < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - J 27 Leeds

Zgłoszenie nr 220 z dnia 2018-02-18 18:06:17

Imię: J
Wi...

źródło: comment_CuSvN2ne9bskCPLPzXRJVf49MGDGKocF.jpg

Pobierz
  • 3