Wpis z mikrobloga

@SomeoneFromPoland: dostaliśmy podwyżkę xDD 400 brutto ale nie do stawki ogólnej tylko jako dodatek do pensji, przez co wychodzi na to samo, bo dają mniejsza premie motywacyjna xD taka podwyżka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale niedługo to sie ukróci, robienie nas w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojciechovsky ciekawe co będzie z SKM - tam coraz częściej zdarzają się opóźnienia. Można sobie grać w bingo: awaria SKM, awaria tramwaju i kolizja na obwodnicy.

@niemiec nie mam nic do nowego taboru, szkoda (bądź co bądź) nowej Pesy. Choć są jeszcze nowsze Jazzy.

@abstrakcyjna0 mnie odwoził do domu szofer - chyba Mercedesem :p

@Mortas już nie powiem gdzie się komuś poprzewracało od tego dobrobytu :D
  • Odpowiedz
@SomeoneFromPoland: z tego co słyszałem od brygadzisty to wóz będzie szedł do Bydgoszczy prawdopodobnie. Motorniczy który spowodował wykolejenie trafił do szpitala, a jedna pasażerka ma ponoć ma złamany kręgosłup ale ile w tym prawdy to nie wiem, ale tak czy siak #!$%@? w #!$%@?
  • Odpowiedz
@SomeoneFromPoland: wiesz, każdemu to mogło sie trafić. Nie ma świętych w tej robocie. Ale ten akurat był juz na emeryturze wiec sobie #!$%@? spokojne siedzenie w domu, na rzecz rachunków za naprawę tramwaju, auta i odszkodowań poszkodowanych pasażerów
  • Odpowiedz