Wpis z mikrobloga

@Dijuna: przecież nie pisałem o losowych materacach a dobrych, wyraźnie to zaznaczyłem. Losowo to możesz wejść do Ikei i kupić za 500 pln czy po ile tam chodzą. Łóżko to odrębna sprawa.
@xetrov: no ale tam widzę jakieś dobre materace, takie dobre w moim rozumieniu, bo sam mam taki... wszystko zawsze można kupić droższe i lepsze, ale gdzieś ta zależność między ceną, a wygodą się zaciera. Widocznie masz większe wymagania, ale ja nigdy nie spałem na wygodniejszym od mojego za 5k powiedzmy. I piszemy w kontekście spania na kanapie, no to kupno normalnego materaca, a nie mercedesa, to wcale nie taki luksus, a
@Dijuna: podejrzewam że nawet ten za 2-5k pln plus łóżko to sporo więcej niż taki składany tapczan czy jak to się tam nazywa ze zdjęcia OP-a. Wymagań większych nie mam, póki co nie mam problemów z kręgosłupem czy tego typu rzeczy i niemal równie dobrze mogę spać na prlowskim wynalazku, ale różnicę czuć sporą i właśnie się zastanawiam czy jednak nie dołożyć tych 10k i nie wziąc lepszych, szkoda tylko że
@nama: jak mnie #!$%@? ze jak szukam pokoju do wynajecia to zawsze sa jakies dziwne wynalazki do spania zamiast normalnego najtanszego #!$%@? łóżka. I jeszcze sie ciesza jak nowocześnie bo panie w nocy lozko w dzien zlozysz i masz mebloscianke a wieczorem jak goscie przyjda to zamienia sie w kanape( ͡° ʖ̯ ͡°)