Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: No jak ty spałeś na składanym gównie, gdzie każda część ciała była na innej wysokości, to miałeś #!$%@?, przykro słyszeć.

Ja umiałbym kupić składaną wersalkę do 1000zł gdzie wszystko jest równo i śpi się normalnie.
  • Odpowiedz
@xetrov: Nie porównujmy samochodu do materacu... Bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że w lepszej piżamie się lepiej wyśpisz.

Na jakość snu wpływa masa czynników i akurat wygodne łóżko ma najmniejsze znaczenie. O wiele więcej można zdziałać inwestując w dobrą dietę czy wysiłek fizyczny.

Przypomina to jednak dyskusję o wyższości kosmetyków jednych nad drugimi. Ba, nawet był tu kiedyś dobry temat, że kobieta nie jest w stanie zadbać o siebie za 300-400zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
O ile wybieralismy meble do sypialni to czuć było ogromną roznice między materacem za 1000zl a za 3500zl to osobiście uważam ze ogladanie materacow za 20tys do debilizm XDDDDD

I tez wspolczuje ludziom którzy muszą spać na jakichś gowno wersalkach z bodzio za 600zl, bo 20 lat zycia tak przespalam i wiem jakie to okropne.
  • Odpowiedz
@xetrov: 20 tys. to już bardzo dużo, mi osobiście najlepiej śpi się na 2 materacach jeden na drugim. Bądź na miękkiej podstawie + materac - rozwiązanie często stosowane w niektórych hotelach
  • Odpowiedz
@huudyy

już #!$%@? widzę, jak wyczujesz różnicę między materacem za 1,5 i 10k XD SAMI AMATORZY PCHAJĄ SIĘ TERAZ DO SPANIA, BEZ ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU.


To jest po prostu tragedia że tyle osób cię zaplusowało.

JA SIĘ #!$%@? NIE DZIWIĘ ŻE POLACY TACY ZAWISTNI JAK ŚPIĄ NA ŁÓŻKU O TWARDOŚCI PODŁOGI xD

Jedną trzecią #!$%@? życia spędzamy w łóżku a i tak polaki robaki na tym żałują, lepiej do tapicerek passata dołożyć xDD
  • Odpowiedz
nie ja wybierałem, taka już była w hospicjum jak mnie przywieźli, no ale najlepiej zacząć mnie obrazac...


@LajfIsBjutiful: No i wyszło, że spałeś na jakimś zdezelowanym gównie przez chwilę i teraz wszystkie wersalki są #!$%@?. Tak samo OP, tak samo reszta 'ekspertów' w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: xD sam powiedziałeś że nie widzisz różnicy a teraz mi wmawiasz że ja mówiłem że WSZYSTKIE wersalki są #!$%@? xD normalnie logika normika

"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
  • Odpowiedz