Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dylemat.

Odziedziczyłem posiadłość.
Mogę zamieszkać w 130 metrowym domu z działką położonym w puszczy jakieś 15-20 minut drogi autem od miasta ~~50k mieszkańców w centralnej Polsce.
Dom wybudowany jakoś ~~2010 roku. Kominek jest.
Wioska zabita dechami (brak asflatu, brak latarni, brak komunikacji z miastem).

Mogę też sprzedać ten dom z działką za jakieś ~500 tysięcy i kupić za to kawalerkę w dużym mieście typu Warszawa.

Zastanawiam się co wybrać.

Ja stawiam się po stronie domku. Luba krzyczy, że po jej trupie zamieszka na wiosce bez sklepów (nawet spożywczego nie ma), komunikacji miejskiej i w ogóle czegokolwiek.

Zostawić lubą i samemu tam zamieszkać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciężko mi tak po 5 latach związku.

#pytanie #kiciochpyta #dylemat #pomocy #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Co byście wybrali?

  • Zostaw ukochaną i zamieszkaj w domku na wsi sam 71.6% (298)
  • Zostań z ukochaną, sprzedaj dom i zam. w kawalerce 28.4% (118)

Oddanych głosów: 416

  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy ile masz lat. Pokis młody i wolisz częściej pobalowac, czy uczestniczyć w jakichś wydarzeniach to kupisz małe mieszkanko w dużym mieście. Jak już myślisz o sielankowym życiu z dala od zgiełku to domek jest idealny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkanie na takiej wsi to fajna sprawa, ale też niestety wiąże się w późniejszych latach z różnymi dodatkowymi obowiązkami.

Na początek podstawa to samochód bez którego nie masz szansy na normalne funkcjonowanie. Nie wiem w jakiej części polski ta wiocha, ale pytanie czy zimą masz tam dużo śniegu, czy nie ma problemu z dojazdem, błotem na drodze.

Kolejna sprawa to musisz ustalić czy wolisz spokój ciszę ale pewnie daleko do
  • Odpowiedz