Wpis z mikrobloga

@Trz3_paczka: @kapuczina_corki_somsiada Byłem ostatnio na darmowych warsztatach związanych z teatrem (weekend, godziny popołudniowe). Na 20 osób było 17 kobiet i trzech mężczyzn. Wśród kobiet przekrój społeczeństwa - studentki, urzędniczka państwowa, pracownica hotelu, emerytka itp. Wśród mężczyzn wykładowca akademicki, ja "z klasy robotniczej" i jeszcze jeden koleś, który po prostu interesuje się teatrem.

Gdybyście ruszyli dupy dalej niż do remizy na imprezę zobaczylibyście jak świat naprawdę wygląda. No ale cóż, jeśli chodzi
Nie ma zasady co do spotykania interesujacych osob w danych miejscach ale nalezy brac na to poprawkę. Ja jako uczeń mam duzo do czynienia z mlodymi dziewczynami i niestety bardzo malo potrafi mnie zainteresowac. Brak zainteresowan, roszczeniowosc i atencja - 3 slowa opisujace wiekszosc dzisiejszych nastolatek.
@Trz3_paczka: Zapomniałem, że myślisz w kategoriach uczniów i nastolatków xD spokojnie, podrośniesz trochę, życie oddzieli ziarno od plew i może zmienisz podejście. A tymczasem do książek, jako uczeń powinieneś mieć lepsze rzeczy do roboty niż użalanie się, że nastolatki nie są interesujące. Ty dla nich pewnie też, memy, gry komputerowe i hehe streetwear dupy nie urywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thou: sam siedzisz w memach, i to bardziej niz ja a uwazasz to za malo interesujace, dziwne xD Z reszta gwarantuje, mam kilka ciekawych zainteresowań czego nie widac po moim koncie panie detektywie ( ͡º ͜ʖ͡º). A gierek juz dawno nie sledze, teraz jak mi sie nudzi se pogram i tyle
@Trz3_paczka: Po czym wnosisz, że bardziej niż Ty? Bez hejtu, jestem ciekaw po prostu. Wiesz, ja też w realu interesuję się kinem arthouse'owym, teatrem, muzyką itp, to, co się wyprawia na mirko i memy to gównozapychacz czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trz3_paczka: No taaak, tylko są pewne granice, nie będę tu wypisywał takich głupot jak niektórzy, nie dlatego, że na mirko nie wypada, tylko dlatego, że mam rozum i godność człowieka...