Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich danych osobowych.
Życzliwa osoba zgłosiła mnie o fałszywe dane i właśnie przeprowadzany jest proces weryfikacji. Do przejścia tego procesu potrzebuję waszej pomocy.
Na facebooku nazywam się "Kajestem Feanonimowy" i potrzebuję teraz sprawnego grafika, który stworzy w miarę wiarygodny dokument tożsamości, tj. Dowód osobisty na poniższe dane (Kajestem Feanonimowy, zdjęcie może być z profilu wypoku, imiona rodziców Mirosław i Mirabela, miejscowość pozostawiam losową byleby prawdziwa z Polski jak i reszta danych).

Jeżeli uda się stworzyć taki oto dowód, spróbuję sprawdzić algorytmy facebooka nt. Wierzytelności itp itd ;)

Jest to swego rodzaju eksperyment, który możemy wspólnie stworzyć i kontynuować.
Zapraszam do zabawy :)

#facebook #heheszki #wojna #internet #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #grafikakomputerowa #prawo
Felynsky - Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich ...

źródło: comment_BaLRRLRl9wxser8IKfj05992NA9omKWb.jpg

Pobierz
  • 114
@Norskee ja chcę to zrobić, ale przy sobie mam tylko telefon na którym nie wtworzę wirtualnego dowodu osobistego. Dlatego też napisałem na portal ze śmiesznymi obrazkami, aby mi takowy stworzył.
@Norskee a od gdzie jest granica falszywości?

Jeżeli stwarzam postać, którą nie będę pobierał wszelkich korzyści majątkowych, nikt nie ucierpi na 'moim' istnieniu, to czemu nie mogę stworzyć przy okazji dokumwntu tożsamości mojej postaci?

Jeżeli chodzi o sam dokument, to niekoniecznie muszą być dane z PL. Na fb i tak miałem z Nowej Zelandii.