Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisałem skrypt, który losowo co 2 do 12 godzin wysyła do mojej dziewczyny na messengarze losowe komplementy, których wypisałem około 120. Ostatnio zrobiła się z tego niezła afera bo gdy byłem akurat byłem bez telefonu i byłem z dziewczyną to skrypt wysłał odpowiednią frazę do mojej wybranki. Problem w tym, że ona teraz myśli, że ktoś inny ma dostęp do mojego facebooka i ktoś inny te rzeczy wysyła. Nie dociera do niej, że to zaprogramowany przeze mnie bot... Dziewczyna się na mnie obraziła i nie wiem co robić...

Co powinienem zrobić? Uważacie, że źle postąpiłem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania: BroApp - aplikacja na iOS i Androida, do wysyłania smsów do swojej dziewczyny, jest taka bardziej "inteligentna"

- nie wyśle SMS, gdy wykryje wcześniej zdefiniowanego WiFi dziewczyny,
- nie wyślę SMS, gdy dopiero co pisaliśmy z dziewczyną,
- można ustawić automatyczne wysyłanie gdy wykryje WiFi w pracy, albo inne zdefiniowane
- nie wyśle dwa razy pod rząd tego samego SMS
- aplikacja jest zabezpieczone PINem, gdy dziewczyna spróbuje wejść do
I cała idea takiej miłej wiadomości idzie w #!$%@?. Przecież takie np. smsy mają dać wyraz tego, że się o kimś myśli, komplement jest tak naprawdę dodatkowym miłym ładunkiem takiej wiadomości.
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz skrypt, który o godzinie 17:00 będzie pisał wcześniej przygotowane zdania, powiedz jej że jesteś robotem z przyszłości zaprogramowanym by wybrać odpowiednich ludzi do przeżycia po wielkim kataklizmie, i tak, poproś ją o tej 16:58 żeby siadła do Facebooka, i gdy bot zacznie pisać ty poruszaj ustami tak jak byś to mówił co pisze bot, później mówisz że potrafisz łączyć się z internetem bo sam jesteś internetem, powiedz jej że